Víme, co dělal Daniel Hůlka v Itálii!

Zlatý Český slavík z roku 1998 Daniel Hůlka dal odpočinout svým hlasivkám na slunných plážích v italském Caorle, ale také si zde svůj pobyt zpříjemnil svým oblíbeným volejbalem a návštěvou dětí z dětského domova Hory sv. Kateřiny, které si zde díky společnosti StockholmDream Production zkoušely své první moderátorské krůčky.


V uplynulém týdnu si Dan dopřál odpočinek na slunci, kde si chtěl odpočinout před blížící se náročnou sezónou. V rámci dvou volejbalových zápasů mezi »Hůlka« týmem a týmem ALL TV, která do Itálie děti z dětského domova přivezla se bývalý aktivním volejbalista více než činil. „První zápas jsme prohráli celkem snadno 2:0 na sety,“ prozradil zpěvák. „Druhý jsme po malém občerstvení vyhráli jednoznačně 2:1,“ dodal Hůlka.


Během jednoho večerního moderátorského programu dětí, který se celý týden svého pobytu v Caorle zkoušely pozice moderátorů, ale také například bavičů, či reportérů dorazil Dan Hůlka na kontrolu všech dětí. Po příchodu zpěváka jakoby z dětí opadl stud a začaly Dana zasypávat otázkami týkající se jeho kariéry, ale také například velikosti jeho bot.


Patnáctiletý Radek, který se v dětském domově nachází od svých dvou let hned na začátku zpěváka překvapil svou otázkou, týkající se velikosti bot a také oblíbený sport. „To je zajímavá otázka. Mám velikost 48,“ řekl se smíchem Dan. „Mým oblíbeným sportem je volejbal. Což dnes moc vidět na hřišti nebylo,“ dodal zpěvák.


Během otázek dětí, ale také ostatních přítomných hostů bylo jen otázkou času, kdy dojde také na Draculu. „Na Draculu vzpomínám strašně rád. Dříve, když jsem byl mladší mě unavovalo, jak si mě každý spojuje jen s Draculou, ale poté mi došlo, že je to nádherná věc. Vždyť je krásné, když si vás lidé pamatují kvůli něčemu, co jste udělal. A když si vás s tím neustále spojují, tak to zřejmě bylo děláno velice dobře,“ odpověděl Dan na otázku, zda ho neunavuje neustále spojování své osoby s muzikálem Dracula.


„Příští rok je dokonce pětadvacáté výročí muzikálu Dracula, takže bude příští rok ve znamení Draculy a budeme jej hrát jak v Čechách, tak na Moravě i Slovensku. Bude se hrát také sériově v divadle Karlín,“ upřesnil o své nejslavnější roli Hůlka. A na závěr dětem ještě zazpíval píseň »od stolu« Ave Maria, za kterou byl odměněn velkým potleskem.


„Myslím, že si děti své první moderátorské krůčky velice užily. Na začátku byly děti celkem stydlivé, ale časem to ze všech docela opadlo. Své úkoly plnily velice svědomitě a myslím, že mezi nimi i nějaký ten moderátorský talent opravdu je,“ řekli lidé z ALL TV. „Ještě jednou bych chtěla poděkovat všem, kteří se podíleli na čtyřech večerech pro dobrou věc, které se konaly v uplynulých měsících. Bez nich by děti k moři nikdy neodjely. V současné době připravujeme druhý ročník, aby tyto úžasné děti mohly s námi k moři i v příštím roce,“ dodali lidí z ALL TV.

Foto: ALL TV / Jan Kubka