Víme, čím překvapil Martin Písařík moderátorku Evu Borskou

Moderátorka Našich zpráv TV Barrandov Eva Borská (42) je nejen milovnicí vozů na čtyřech kolech nebo motorek, ale i lodí. „S přítelem Jirkou milujeme lodě a tak mezi dopravními prostředky jako je auto nebo motorka v garáži máme ještě člun. Ten se nám ale do garáže nevešel a tak jsme se stali VIP členy pražského Yacht Clubu Cere,“ usmívá se sympatická brunetka.

Eva Borská Martin Písařík 20180528_202048

A proto Eva i s přítelem Jiřím Borským nemohli chybět na každoročním zahajování sezóny v podobě Spanilé jízdy Prahou, kterou Yacht Clubu Cere pořádá. „Je to taková slavností jízda, spojená s dobrým jídlem, pitím a muzikou. Sejde se parta skvělých lidí, někteří se třeba vidí i poprvé v životě, ale díky pořadatelům vládne doslova rodinná atmosféra – koneckonců děti nechybí a letos jich bylo pomalu víc než dospělých. Jízdu vždy završí nějaký komorní koncert. Tentokrát se o hudební produkci na mole Four Seasons postarala kapela Hovaduo v čele s Martinem Písaříkem (38). „Martina znám jako výborného herce, ale netušila jsem, že je i skvělý muzikant. Během chvíle byla Vltava v obležení turistů a Martin žertoval, že snad bude příště vybírat do klobouku,“ přiznává se smíchem Eva, která byla před lety pod jménem Skalická populární zpěvačkou.

Eva Borská s přítelem Jiřím Borským 20170615_194901

Na projížďky po Vltavě vyrážíme pravidelně, vždycky když jen trochu přeje počasí. Loni jsme dokonce náš člun táhli až do Chorvatska. Na moři je to zase úplně jiné, ale obojí má svou atmosféru. Praha je romantická a ze člunu je na ní úplně jiný pohled. Na moři je to hodně akční a výhoda je, že se člověk může vykoupat v překrásných lagunách, do kterých by se suchou nohou někdy ani nedostal,“ dodala Eva Borská.

Eva Borská 20180528_181711 Eva Borská jako moderátorská hvězda TV Barrandov IMG-20180510-WA0009 Eva Borská 20180528_181653

Foto: Archiv Evy Borské


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353