Veronika Freimanová nemá ráda ukecané chlapy!

Jan Kraus přivítal ve své televizní show herečku Veroniku Freimanovou, která nedávno získala cenu TýTý. Prozradil, že se s herečkou znají prakticky od dětství. „Tobě se zdá, že jsem nějak hodně sešel?“ reagoval moderátor na Veroničiny vtipné poznámky.


A probrali spolu Veroničinu hereckou dráhu: „Já jsem za svůj život hrála už všechny role. Od podkolenek po babičky. Například teď hraji v seriálu babičku… Já jsem začínala, když si mě pan režisér Macháček vybral do role hudebního klauna, a to zrovna nebyla role, o které bych snila. A tak od té doby neočekávám nic,“ vyprávěla herečka. Prozradila, že ani jedna z jejích dcer neinklinuje k herectví a že je tomu ráda: „Dneska mají mladí mnohem více možností, než když za nás bylo herectví pomalu jako to nejzajímavější, co člověk mohl dělat. Jedna dcera se věnuje reklamě a PR, druhá je v Anglii, studuje v angličtině…“


Jan Kraus se hned začal vyptávat, zda patří dcery Veroniky Freimanové k typu dívek, které se věnují nejdřív kariéře a pak teprve soukromí, dětem, svatbě… „Proč svatba? Ta přece není potřeba, to je jen nějaké razítko na něco… Závoj a kytky? To je na tom možná jediný hezký, pak už nic,“ vysvětlila rázně herečka svůj názor na svatby. „Ty budeš asi taková ostřejší, když ta tvoje děvčata s někým přijdou, obával se Kraus. „Ale vůbec ne, já jen vždycky holkám řeknu, co si myslím,“ upřesnila Veronika.
Prozradila také, že když má volno, ráda cestuje. „Teď jsem se například vrátila z Říma,“ prozradila. „Jsi spíš pobytová, nebo poznávací? Já jsem klasickej pobyťák. Jen ležím a opaluju se bez sluníčka,“ rozesmál Kraus publikum svým přiznáním. Nakonec se snažil z Veroniky dostat z jejího pohledu »hlavní chlapskej nedostatek«. „Teď mě štveš třeba ty, ale jinak takhle o chlapech neuvažuju. Ale asi mi nejvíc vadí, když je chlap ukecanej,“ dodala. „A copak vy jste doma mlčeli?“ divil se moderátor. „Jo, my jsme doma mlčeli. Skoro třicet let,“ vysvětlila mu Veronika.


Osobnost vyvolávající protichůdné názory, bojovník proti komunismu Josef Mašín, herečka Veronika Freimanová a geniální holčička Tereza Salajková budou hosty Jana Krause. Kdy měl Josef Mašín strach? Co vadí Veronice Freimanové na mužích? Premiéru čtyřicátého prvního dílu Show Jana Krause uvidíte v pátek 10. června ve 22 hodin na Primě.

Foto: TV Prima / Dagmar Hájková


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353