Verona má letní hit!

Hudební dvojice Verona představuje singl Teď a tady, který vychází u vydavatelství BrainZone a má našlápnuto stát se hitem tohoto léta! Veselý song, který sám sebe bere s velkou nadsázkou a vtipem, doplňuje ztřeštěný videoklip plný roztančených postav.

cover_verona-mail
Klip láká k tanci všechny, kteří zrovna chtějí tančit, ať už to umí, nebo ne. Režisér Lukáš Hrdý obsadil velké množství tanečníků i netanečníků a oblékl je do originálních kostýmů. Do nakažlivého rytmu songu Teď a tady tak vidíme podupávat krabičku hranolek, kulturistu, živou husu nebo potápěče a všichni si to naplno užívají.

IMG_6600
V klipu takto řádí také celý tým Verony, tedy booking manažerka Marcela, zvukaři Ráďa a Michal a také textař Viktor Dyk. Zatančili si i partneři obou členů Verony, pozorný divák si ale jendotlivé členy schované v kostýmech v klipu musí najít sám. A i po několikátém shlédnutí je stále co objevovat, pestrost videa je opravdu velká.
Zpěvačka Markéta popisuje atmosféru při natáčení: „Musím říct, že natáčení bylo hodně náročné s ohledem na počet komparzistů, nicméně to bylo jedno velké překvapení, protože každý, kdo se ještě v maskérně styděl a křižoval se, že před kameru nevleze, to nakonec parádně bez zábran rozjel!“

opr009
A co čeká Veronu nyní? Hned po uvedení singlu Teď a tady v Čechách a na Slovensku se chystá její anglická verze, která poputuje za hranice. Markéta se také chystá udělat si kapitánské zkoušky na loď, aby mohla v létě brázdit řeky a nádrže po celé České republice. „A do toho všeho budeme pařit na letních parketech na nový singl Teď a tady a bude to skvělý!“ směje se zpěvačka.

 

 

Teď a tady
Režisér klipu: Lukáš Hrdý
Hudba: Peter Fider, Markéta Jakšlová
Text: Viktor Dyk,  Peter Fider

 

Foto: BrainZone

krizovka2-2015 FB_post_chalupari


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353