Vendulka Křížová: Nejlíp je mi na chalupě v Jeseníkách!

Seriál televize Prima Cesty domů je stále úspěšnější. Nyní si sice dopřeje prázdninovou přestávku, ale než se tak stane, vyzpovídali jsme jeho herecké hvězdy na téma dovolená. Kde se jim líbilo, na jakou dovolenou neradi vzpomínají a kam plánují vyrazit letos? Máte mezi svými oblíbenými historkami nějakou z dovolené? Kde se vám líbilo a kam by jste už nikdy nejeli?


Vendulka Křížová, která hraje v Cestách domů vrchní sestru Zlatu, má nepříjemné zážitky z dovolené spojené s Itálií. „Měli jsme teprve roční Anežku a stalo se nám, že nás okradli. Vzali nám nejen peníze, ale i pasy, kreditní karty, foťák, prostě všechno. A Anežka ještě poslední den nešikovně spadla a rozbila si pusu. Dneska už o tom vyprávím s úsměvem, ale tenkrát mi bylo opravdu do pláče. A nejlepší dovolená? Doufám, že ta mě teprve čeká. Ale mám jedno místo, kde je mi vždycky dobře, které je mému srdci blízké a kam se vždycky ráda vracím. Chalupa mé maminky v Jeseníkách. Tam je krásně, ať svítí sluníčko, nebo prší. Děti to tam milují, protože tam mají lesy, louku, tři děti od mé sestry, psy, takže plno vzruchu. Když se tam všichni sjedeme, maminka říká, že pro chalupu jsme jako pohroma, ale pro nás všechny je to velká pohoda,“ směje se Vendulka Křížová.

Zítra: Klára Jandová

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353