Velikonoční Dobro+Ty s Evou Čížkovskou

Kraslice, sladkosti, domácí pečivo a hvězdy Prima TV! To vše si užili zákazníci NG Myslbek na Velikonočním speciálu charitativní akce Dobro+ty pro charitu, projektu Konta Bariéry. Patronku dobrot Evou Čížkovskou a její »workshop« malování vajíček přišla podpořit také herečka Kristýna Frejová s dcerou Rachel a Jan Mühlfeit, člen dozorčí rady Konta Bariéry.

DSC_0046
Eva Čížkovská a herečka Kristýna Frejová s dcerou Rachel malovaly velikonoční vajíčka, prodávaly sladkosti a domácí pečivo, které vlastnoručně pekla patronka Dobrot. Zákazníci se sami rozhodli kolik za pečivo a vajíčka zaplatí a přispějí tak Kontu Bariéry. Výtěžek velikonočního speciálu je téměř deset tisíc korun. Peníze pomohou handicapovaným dětem.
„Dobro+Ty v sobě spojují příjemné s užitečným. Každý měsíc dělají radost hned dvakrát. Jednak dárcům, kteří si nakoupí výborné pečivo, a především dětem, které neměly tolik štěstí a potřebují pomoc. Během dvou let se kolem Dobrot navíc rozrostla skupina stálých zákazníků a pravidelných dárců. Také mě velmi těší, že nás u příležitosti speciálních akcí vždy podpoří mí herečtí kolegové a další osobnosti,“ říká Eva Čížkovská.

velikonocni dobroty1 DSC_0020 DSC_0026

Foto: Konto bariéry


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353