Vánoce na Primě budou plné pohádek

Společné sledování oblíbených pohádek a filmů s rodinou už neodmyslitelně patří k vánočním svátkům. I letos proto televize Prima připravila bohatý program, ve kterém si na své přijdou ti nejmenší diváci stejně jako milovníci premiérových filmů. Z klasických pohádek nebudou chybět oblíbený Princ Bajaja, Pyšná princezna či Hrátky s čertem, ke slovu ale přijdou i novější české pohádky jako Kozí příběh či premiéra koprodukční pohádky Když draka bolí hlava. Filmová nadílka přinese Nekonečný příběh, Vánoce a spol., Kdo je ten pravý? a mnoho dalšího.

Štědrý den se ponese především ve znamení pohádek. Hned u snídaně se děti mohou těšit na animovaný film Trollové, následovat budou Rolničky, kam se podíváš, Lízin let do nebe i premiéra francouzského filmu Vánoce a spol. Odpoledne pak přijdou na řadu české klasiky Princ Bajaja a Sedmero krkavců. Při rozbalování dárků bude z obrazovek bavit chlapec Kevin, který se na Vánoce ocitne Sám doma. Na pokračování jeho zábavných dobrodružství se mohou diváci těšit v dalších dnech. Sváteční večer završí rodinná komedie Táta je doma 2.

Sváteční program je připraven i na silvestrovský večer. Ten odstartuje silvestrovské vydání Prima Partičky, na které naváže Český mejdan s Impulsem a diváci se mohou těšit i na speciální sestřih toho nejlepšího z letošního ročníku Česko Slovensko má talent. Nový rok odstartuje filmem Pařba všech pařeb: Poslední kocovina. Na novoroční den je pak připraven rodinný program s filmy Spongebob ve filmu: Houba na suchu, Bláznivá školka či Dunston: Sám v hotelu. Večer završí premiérová komedie Manžel na zkoušku.

V rámci adventu odvysílá televize Prima už tradičně 22. prosince večer přímý přenos charitativního koncertu Nadačního fondu Kapka naděje z Vinohradského divadla.

Pestrý vánoční program čeká na diváky i na malých kanálech. Prima Cool nabídne akční prosinec s filmy Zachraňte vojína Ryana, Amazing Spider-Man 2, Policajt z Beverly Hills nebo Růžový panter I a II i premiéru snímků Solomon Kane a Kon-Tiki. Filmový kanál Prima MAX přinese oblíbené české filmy jako Rozpuštěný a vypuštěný nebo Zítra vstanu a opařím se čajem spolu s premiérami světových hitů Přes noc třicítkou, Matky na tahu o Vánocích a Cesta za králem trollů. Pokračování tematického dokumentu Kapří monstra II nabídne kanál Prima Zoom a Prima Krimi nenechá zločince na pokoji ani o Vánocích a pustí na ně Drsného šerifa ve stejnojmenném premiérovém seriálu.

Česká vánoční klasika

24. 12. – Princ Bajaja

25. 12. – Pyšná princezna

26. 12. – Hrátky s čertem

26. 12. – S čerty nejsou žerty

27. 12. – Panna a netvor

28. 12. – Šíleně smutná princezna

29. 12. – Princ a Večernice

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353