V obchodě po ní chtějí občanku! Uhodnete, kolikáté narozeniny slaví herečka, kterou režíruje její partner?

Herečka Sandra Nováková tvoří šťastný pár se svým partnerem Vojtěchem Moravcem. A klape jim to nejen v soukromí, ale také v práci, kde Sandru její partner v seriálu Modrý kód režíruje.

HML_1401

Včera herečka oslavila sedmatřicáté narozeniny, oslava proběhla přímo během natáčení. Vůbec jsem to nečekala, když jsme se tady řadili a viděla jsem ty skleničky, tak jsem myslela, že asi má nějakou oslavu Modrý kód,“ sdělila nám herečka.

HML_1575

Ještě nedávno, když si kupovala lahev vína, chtěli prodavačky vidět její občanku.

Když si uvědomím, že mi už je sedmatřicet, tak mě to vždycky zarazí, protože já si připadám spíš jako puberťák než sedmatřicetiletá panímáma, vlastně vždycky mě potěší, když přijdu třeba do samoobsluhy a kupuju nějakou večeři a k tomu lahev vína a chtějí po mě občanku, to se mi stalo zrovna nedávno, tak to je docela celkem fajn,“ dodala závěrem Sandra.

HML_1555

Herečka vychovává malého syna, a tak kývla na nabídku a natočila bez nároku na honorář edukační spot týkající se klíšťové encefalitidy v kampani Když jde o život pro Český červený kříž.

002JAN_2184_001

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353