Už jste viděli Heidi v plavkách? Vypadá na dvacet!

Zpěvačka a moderátorka Heidi Janků musela objevit elixír mládí! Jak jinak si vysvětli, že přestože za dva a půl roku oslaví padesátku, postavičku by jí mohly závidět leckteré dvacítky! A když si na dovolené vyrazí v plavkách k bazénu nebo k moři, otočí se za ní každý. Muži odbivně až mlsně a některé ženy zase závistivě. Posuďte sami. Přinášíme vám Heidiny fotografie z její poslední dovolené. Samozřejmě v plavkách!


„Diety nedržím a zeleninu ze zdravotních důvodů nejím. Takže se láduji bílým pečivem, knedlíky a masem. Ale spíš s malém než ve velkém množství. A snažím se trochu cvičit, běhat, jednit na kole nebo bruslích, což me ale většinou hodně nebaví,“ prozradila nám se smíchem sympatická Heidi svůj recept se sexy štíhnou figuru.


A fakt, že jí to stále moc dobře zpívá, dokazuje na svém už třináctém albu, které pojmenovala Heidisky. „Je to dvojalbum, které se skládá z cédéčka s mými novinkovými písněmi a z DVD, na kterém jsou mé klipy z posledních let a takové vtipné povídání,“ představila nám Heidi své poslední album. A pokud jí chcete vidět nejen v plavkách, ale i na snímcích z rodinného alba, podívejte se právě do bookletu alba Heidisky, protože do něj Heidi vybrala hned třináct fotografií ze svého soukromého archivu. A mezi nimi samozřejmě nechybí ani jeden snímek v plavkách…

Foto: www.heidi.cz