Tydýta Pavláska šokovaly vetřelčí vejce

A je to tady! Nový Vetřelec vtrhnul do našich kin a jeho slavnostní premiéra, která se konala v kině IMAX, přilákala i české celebrity. Na film s názvem Vetřelec: Covenant se těšil Tydýt, tedy komik Lukáš Pavlásek, kterého učarovaly dokonalé repliky vetřelčích vajec, které byly k vidění před sálem. Film si nenechal ujít také herec Miroslav Hrabě nebo hudebník Michael Kocáb se synem Michaelem.

Pavlásek 2 IMAX
Snímkem Vetřelec: Covenant se režisér Ridley Scott vrací do vesmíru, který sám stvořil ve Vetřelci, prvním filmu věnovaném nejstrašnějšímu mimozemskému monstru filmové historie. V nejnovější a ještě děsivější kapitole se připravuje posádka vesmírné lodi Covenant kolonizovat vzdálenou planetu až na druhé straně galaxie. Co se jim však cestou stane, o tom se jim nezdálo ani v nejhorších snech.

Pavlásek IMAX
Slavnostní premiéra v pražském kině IMAX se nesla jak jinak než v lehce temném duchu. Hosté přicházeli s různými očekáváními a obzvláště mužské publikum hořelo nedočkavostí! Již při příchodu do kina na všechny v kině čekaly dokonalé repliky vajec přímo od Vetřelce. Sál praskal ve švech a mezi hosty byly i české celebrity. Komik Lukáš Pavlásek nezklamal a z vetřelčích vajec mu málem vypadly oči z důlků.
Nenechte si ujít tento snímek, po jehož zhlédnutí pojedete domů radši taxíkem. Film Vetřelec: Covenant můžete navštívit ve všech multiplexech Cinema City, kině IMAX
a 4DX od 18. května 2017.

Více infa: www.cinemacity.cz

Foto: www.cinemacity.cz