Tydýt Pavlásek bude mít v televizi svůj pořad! Víme, v jaké roli se tentokrát představí

Jedenačtyřicetiletý Lukáš Pavlásek (41) je umělecky velmi různorodý, známe ho třeba jako komika, spisovatele, scénáristu, herce nebo moderátora. Největší slávu si získal jako Tydýt. A poslední jmenovaná činnost mu v poslední době nejen nejčastěji zaplňuje diář, ale především ho velmi těší. Od 18. února totiž bude moderovat svou vlastní talk show na Primě, která má název Na Pavláska.

My jsme oblíbeného moderátora navštívili na focení a položili mu pár otázek. Lukáši, povězte nám, jak to všechno vzniklo, byl to váš nápad mít vlastní talkshow. Já jsem to všechno vymyslel. Nápad přišel ode mě, protože jsem se už na vlastní show zkrátka cítil. A doufám, že zúročím všechny svoje zkušenosti z těch mnoha představení,“ dozvěděli jsme se.

V novém pořadu se moderátor představí rovnou v několika uměleckých disciplínách. Rád si prostě povídám s lidmi a moc rád se od nich dovídám něco nového. K tomu mám rád zábavu a humor, který vlastně dělám. A teď to všechno skloubím dohromady,“ dodal v zápětí.

Lukáši, prozraďte nám, v čem bude vaše talkshow jiná? V každé epizodě přivítám tři hosty. Od ostatních talk show je ale ta má odlišná tím, že si s třemi hosty povídám zároveň. Nejprve přijde první host, poté přichází další a na závěr jsou již na pódiu všichni tři dohromady, kdy již mezi nimi probíhá interakce,“ popsal závěrem našeho rozhovoru Lukáš Pavlásek.

Pozvání do prvního dílu přijali Veronika Khek Kubařová, Dan Přibáň a režisér Jiří Vejdělek.

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353