Tydýt, Kaiser, Lábus i Žena za pultem míří do Plzně!

Žena za Pultem bude v Plzni! Že to není možné? A proč by nebylo? Vždyť se tam skutečně objeví. Ne snad, že by Jiřina Švorcová vstala z mrtvých. To herci Oldřich Kaiser a Jiří Lábus zahrají v rámci letošního plzeňského Komedy festu recestistické komediální představení. A nebudou sami, kteří se na letošním festivalu komedie v západočeské metropoli objeví, a kteří se na něj těší!

Zena za pultem
Plzeň totiž od 28. května do 3. června ožije humorem. Promění se ve festivalové město. Uskuteční se tu už 4. ročník Komedy festu. Sjedou se sem hvězdy českého tradičního i novodobého humoru. Zváni jsou tak všichni, kteří se rádi baví, smějí a chtějí se potkat s těmi, kteří humor šíří!
Mezi nimi je i dvojice Kaiser – Lábus. A ti, jak je známo, umí legraci udělat. Proto si vzali a paškál právě slavný seriál Žena za pultem. Převedli ji v satirické podobě do divadelního představení, s nímž objíždí republiku.
„Jiří Lábus a Oldřich Kaiser se tak představí ve čtyřech rolích v režii Davida Drábka v komedii Petra Kolečka, která je tak šílená, že to možná jednou může být pravda,“ říká producent Komedy festu Jiří Turek, který zve i na další hvězdy.

Komedy fest banner
Chybět nebudou se svou talk show ani Eva Holubová a Bob Klepl. Dále Lukáš Pavlásek, Jakub Kohák, Ester Kočičková, Anna Polívková, Jiří Schmitzer, Zdeněk Izer, Tomáš Matonoha, Vladimír Bohouš Klepl, Tomáš Měcháček a mnoho dalších.

Komedy Open Air
Festival humoru Komedy fest je největší přehlídkou tradičního i novodobého humoru. Jako první festival svého druhu u nás se zaměřuje na rozmanitý humor v podání komedií profesionálních činoherních divadel, one man/woman show, improvizací, talk show, hudebních a stand-up vystoupení. Úsměvná atmosféra festivalu uvádí pestrý humor z celé České republiky do centra Plzně.

29.3.2016, Praha, ČR. Kostýmní zkouška hry Poprask na Laguně ve Studiu Dva. Bohumil Bob Klepl, Eva Holubová, Image: 279643898, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Profimedia, TEMP Marketa Hanzlikova - ČEF
29.3.2016, Praha, ČR. Kostýmní zkouška hry Poprask na Laguně ve Studiu Dva. Bohumil Bob Klepl, Eva Holubová, Image: 279643898, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Profimedia, TEMP Marketa Hanzlikova РČEF

V rámci slavnostního zahájen na nádvoří plzeňského pivovaru, kde bude vstup zdarma, budou předány ceny za dlouhodobý přínos českému humoru. Součástí zahájení 28. května 2017 bude bohatý celodenní program pro veřejnost. A 3. června 2017 se pak v Amfiteátru OC Plzeň Plaza uskuteční Open air, který bude pro návštěvníky festivalu velmi atraktivní.

Komedy divaci
I v minulých ročnících navštívila Komedy fest celá řada známých osobností, včetně Jiřího Lábuse, Ondřeje Sokola, Lukáše Langmajera, Báry Hrzánové, Simony Babčákové nebo třeba Simony Stašové…

Více infa na: www.komedyfest.cz

Snímek obrazovky 2017-04-03 v 23.03.04

Foto: www.komedyfest.cz


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353