Tomu neuvěříte! Bořek Slezáček je prý panic!

Soubor Divadla Artur se rozrostl. Jeho řady rozšířil zkušený showbusinessový matador Bořek Slezáček. První role, která mu byla svěřená je Panic Ctirad v dnes již legendární Dívčí válce.

„Role Panice Ctirada je velká výzva. Je to ale ňouma a nesouloží, takže je to vlastně o mně. Navíc je to oproti roli Michala v Dětech ráje, což byla hlavní role, mnohem menší kláda, ale velmi zábavná a jsem za ni moc rád. Strašně se u toho bavím, navíc se super lidmi,“ popisuje své nové angažmá Slezáček.
A jak se vlastně k nové roli dostal? „Jako ke všemu – jako slepý k houslím. Ale vážně. Když se píše Bořek Slezáček, tak vždy s přídomkem moderátor, což je legrační. Já nemoderuju už spoustu let. Věnuju se výhradně herectví a hudbě a práci v neziskovém sektoru. Rolí v divadle je teď zaplať pánbůh dosti, taky díky Divadlu Artur a já dělám to, co mě baví. A to je velké životní vítězství. Tedy pro mne a vlastně i mou rodinu určitě. Dívčí válka je navíc legenda a já si v ní už dlouho chtěl zahrát. Moc se těším i na zkoušení nové hry Svaté neřesti, jejíž zkoušení mám s Divadlem Artur před sebou,“ uzavírá nová posila Divadla Artur Bořek Slezáček.„Jsem moc rád, že jsme se s Bořkem dohodli. Je určitě vítaným oživením a také přínosem pro celý soubor. Zároveň je to velký profesionál a toho já si cením. Práci s ním si chválí i ostatní kolegové a máme i pozitivní reakce od diváků,“ pochvaluje si novou spolupráci principál divadla Jindra Kriegel. Bořka Slezáčka budou diváci vídat i v rámci Letní scény Galerie Harfa, kde již třetí sezonu bude Divadlo Artur přes prázdniny pravidelně hrát. Představí se v hlavní roli komedie Svaté neřesti, kterou uvede Divadlo Artur v premiéře 23. červen 2014 právě na Letní scéně Galerie Hrafa.

Foto: Divadlo Artur


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353