Tomáš Klus je na roztrhání!

Tomáš Klus neví kam dřív skočit! Vyjíždí na jarní koncerty, připravuje na podzim 2011 nové album, hraje v divadle a vystupuje v jednom televizním pořadu za druhém… Tomáš Klus zkrátka patří v současné době mezi nejúspěšnější osobnosti našeho kulturního života. Po moderování hudebních cen Anděl 2010 a uvedení hry Deadline v Divadle Ypsilon vyjel společně s kytaristou Jiřím Kučerovským na jarní samostatné koncerty a festivaly. Odstartovali vyprodanými koncerty v Lysé nad Labem a Jilemnici a dále pokračují pocelé republice.

Koncert ve Slezském divadle v Opavě (3. 4. 2011) bude natáčen Českou televizí a 52 minutový záznam bude odvysílán na Velikonoční pondělí na programu ČT1 od 18 hodin. Koncert je věnován sbírce Pomozte dětem a výtěžek ze vstupného půjde na jejich konto. Hosty koncertu Tomáše Kluse budou Aneta Langerová, Ewa Farná, Anna K., Mňága a Žďorp, Honza Homola a kapela Republic of Two.
V těchto dnech se Tomáš Klus zavřel do studia a společně s Jiřím Kučerovským rozjeli natáčení třetího alba, které vyjde na podzim 2011. Přes léto budete moci vidět Tomáše Kluse na více než šedesáti festivalech a slavnostech. Například České a Moravské hrady, Sázavafest, Colours Of Ostrava, Okoř, Zahrada, Porta, Trnkobraní ve Vizovicích, Kadaň – Vysmáté léto, Strážnice – Folkový festival, Festival Přeštěnice a mnoho dalších. A v sobotu 2. dubna vystoupí Tomáš Klus na cenách TýTý na ČT1.

Jarní turné Tomáše Kluse
1. 4. – Jihlava – Dělnický dům
2. 4. – Praha – KD Vltavská – Jarní Sázavafest
3. 4. – Opava – Slezské divadlo (natáčení koncertu ČT)
8. 4. – Březnice – KD
12. 4. – Kutná Hora – Tylovo divadlo
27. 4. – Valašské Meziříčí – M klub
28. 4. – Brno – Čarodějáles
29. 4. – Plzeň – Majáles
6. 5. – Humpolec – Majáles
13. 5. – Kralupy nad Vltavou – KD
19. 5. – Jablonec nad Nisou – Klub Rampa
20. 5. – Výrava – Letní parket
28. 6. – Plzeň – Zachs pub

Foto: www.tomasklus.cz