Tomáš Hauptvogel musí znovu pod nůž! Co se stalo?

Musí znovu na operaci! Moderátor Zpráv na Primě Tomáš Hauptvogel po poslední lékařské prohlídce zveřejnil, že musí znovu do nemocnice. Co se stalo?

Tomas studio

Byl jsem po více než roce na kontrole u doktora Košťála a docela mě potěšil, krásně srůstám. Noha vypadá moc hezky, levá ruka, která byla hodně polámaná, taky. Zhruba v únoru si sem opět půjdu lehnout, zřejmě budeme vyndávat plechy právě z ruky a nohy,“ prozradil Tomáš.

Hauptvogel na Primě moderuje i Partii a v dubnu 2015 měl vážnou nehodu na své motorce v pražských Úvalech. Osobní auto mu tehdy nedalo přednost, narazilo do něj a náraz ho vymrštil z motorky, pak přišel těžký dopad a těžká zranění vyžadující několik operací a hospitalizaci. A už 22. června 2015, tedy po dvou měsících se vrátil na obrazovky, kdy do studia musel docházet o berlích. Ve studiu musel sedět, aby při loučení s diváky nestál o berlích, ty odložil až po roce a čtvrt. Pooperační rehabilitace a léčba se daří, nicméně některé komplikace stále pociťuje.

Hauptovel berle

I po dvou a půl letech po nehodě chodím pomalu, jelikož pravá noha po sérii operací stále pobolívá prakticky při každém došlapu. Levá ruka, která byla po nehodě zlomená prakticky do pravého úhlu, je stále hodně slabá a při zátěži se vždy ozve. Největší problém je ale stále s pravým zápěstím. Jeho pohyb je omezen tak na padesát procent. Jsem pravák, takže třeba normální psaní není nic pohodlného,“ řekl nedávno Tomáš Hauptvogel.

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353