Tomáš Hauptvogel jako atrakce pro místní v Asii! A jeho žena si poranila ruku!

Moderátor Primy Tomáš Hauptvogel vyrazil se svou manželkou Monikou do Asie. Ta si z exotické dovolené přivezla lehké zraněním a musí na zákrok. Co se stalo?

Muaythai - návτt╪va turnaje

„Největší suvenýr z Laosu? Stržený nehet! Během výletu do džungle se Monice sklouzla ruka tak nešťastně, že si úplně otočila nehet na prsteníčku. Je jen opravdu velikým štěstím, že se ji pod nehet nedostalo nějaké svinstvo a odhalené lůžko nezačalo mokvat. Nehet ale půjde komplet dolů a Monika doufá, že ji doroste,“ prozradil Tomáš Hauptvogel.

Nejrychlejτí offroad na sv╪t╪

Jinak si ale dovolenou náramně užili, o větší cestě po Asii snili dlouho. Vyrazili v období dešťů, mimo turistickou sezónu. „První čtyři dny jsme prožili v mraveništi jménem Bangkok. Šílené město, které opravdu nikdy nespí. Dopravní zácpu v půl druhé v noci, jsem jinde neviděl! Život v Bangkoku je naprosto elektrizující. Fantastické jídlo na ulici, turnaj v Thajském boxu, obhlédnutí »vyhlášených« čtvrtí,“ říká Tomáš.

Vesnice v horách Laosu

Pak přeletěli do Laosu. Půjčeným autem vyrazili do hor na severu. Jenže tady šlo kolikrát o život! „Na horské cestě byl asfalt a rozbahněná hlína tak půl na půl. Párkrát jsem si říkal: jestli tady sklouzneme ze silnice, nebo zapadneme, budeme se pomoci dovolávat je hodně těžko. Žádný signál, žádný provoz,“ říká Hauptvogel.

Pohoda musí b∞t

Projeli a do hor severu Laosu se bezmezně zamilovali. „Sem autobusy s turisty nejezdí a tak jsme byli pro všechny, dvoumetrový bílý fousáč a modrooká zrzka, obrovskou atrakcí. Všude kde jsme zastavili postávali děti v bezpečné vzdálenosti a ostych prolomilo až pár bonbonů,“ směje se Tomáš.

Monika jeτt╪ s nehtem

Jak se v odlehlých koutech Asie domluvili? „Ukážete, že chcete spát, nebo jíst a oni vás zavedou buď do pokoje, nebo přinesou něco k jídlu. Co, to je překvapením! Vše ale chutnalo naprosto skvěle. Na mém mobilu pak naťukali, kolik za to chtějí. Člověk se prostě domluví všude,“ dodal se smíchem Tomáš Hauptvogel.

Kam dál Hory Laosu D╪ti a obr Ob╪d v dºungli

 

Foto: TV Prima