To jste ještě neviděli! Sagvan Tofi v latexových kozačkách a Etzler v sukni s třešněmi!

Herci Sagvan Tofi a Miroslav Etzer se spolu potkávají na divadelních prknech. V Divadle Broadway nyní zkouší nové role v muzikálu Kvítek mandragory. Zahrají si postavu policejního komisaře Jiřího Demla. My jsme je navštívili na focení promofotek a nestačili jsme se divit. Oblíbení herci nás totiž přivítali opravdu netradičně jinak, než jsme zvyklí.

DSC_4292

Pod vedením kostýmního výtvarníka si oblékli dámské oblečení. Sagvan Tofi měl na sobě černé kárové punčocháče a vysoké šněrovací latexové kozačky. Jeho alternant Miroslav Etzler si oblékl hnědé silonové punčocháče a sukni se vzorkem, kde se střídaly puntíky a třešně, to vše doplnil parádními lodičkami. Aby byl kostým naprosto dokonalý, Sagvan Tofi byl dozdoben růžovým fížím.

1V6A0598rm

My jsme se oblíbených herců na place zeptali, zdali mají zkušenosti s hraním ženských postav, zdali už si ji někdy zahráli. Já ne, já poprvé,“ sdělil nám Sagvan Tofi. To jeho alternant má daleko bohatší zkušenosti. Já jsem bohužel tohoto potupného úkolu byl vícekrát svědkem, hrál jsem asi osm nebo deset žen,“ prozradil nám Miroslav Etzler.

DSC_4353

Jako dámy se však na jednom jevišti nepotkají, protože se v roli Jiřího Demla alternují. Komediálně detektivní muzikál Kvítek mandragory bude mít premiéru 13. března v Divadle Broadway. V muzikálu Kvítek mandragory hrajeme chlapy a v takové scéně se převlékáme za ženskou,“ dodal závěrem Sagvan Tofi.

DSC_4340 1V6A0603rm 1V6A0416rm

Foto: Divadlo Broadway


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353