To budete koukat! Kavalčík nám prásknul svůj trapas, který byste nechtěli zažít

Dvaačtyřicetiletý herec a moderátor Michal Kavalčík randí již nějaký ten pátek se svou přítelkyní, manažerkou Zuzanou. Letos v červenci očekávají narození prvního společného potomka. Jak nám Michal prozradil, se svou přítelkyní stráví také letošní svátek Valentýna.

kavalcik_petrin_1

Letos budeme poprvé u slavnostní večeře tři a moc se na to těšíme. Budeme si to spolu s mou Zuzankou krásně užívat,“ popsal letošní plány oslavy Michal Kavalčík, který vstoupil v širší známost jako Ruda z Ostravy. Oblíbeného moderátora Divošek na Primě jsme se také zeptali, co nejzajímavějšího od své přítelkyně z lásky dostal. Bylo toho hodně, ale vyzdvihl bych to, že mě přítelkyně dlouhodobě a dobrovolně učila jezdit na koních a věnovala mi veškerý volný čas, abych se to naučil. A je to krásný dárek. A já si ho fakt vážím. Protože společná vyjížďka na koních je prostě žůžo a krása,“ prásknul nám Michal, který v současné době účinkuje v muzikálech Mýdlový princ a Muž se železnou maskou v Divadle Broadway.

kavalcik_petrin_4

V závěru rozhovoru nám Michal Kavalčík prozradil, jaký prožil milostný trapas.

Ještě v mladých letech jsem šel jednou kupovat kondomy do drogerie. Když jsem přišel na řadu u pokladny, tak u mé krabičky byl poškozen čárový kód. A tak se paní pokladní zvedla a přes tři pokladny zakřičela přes celou prodejnu na kolegyni, „Marcelko – prosím tě ty kondomy XXL jsou teď za kolik…? No a všichni se v těch frontách samozřejmě na mě podívali. No strašný trapas,“ prásknul nám Michal Kavalčík.

Foto: Divadlo Broadway