Tina: Práce s Leošem Marešem je převážně zábavná

Na obrazovkách TV Nova a Markíza propukne souboj o nejkrásnější hlas v pěvecké reality show Hlas ČeskoSlovenska! Talentovaní zpěváci pod vedením koučů – Michala Davida, Dary Rolins, Rytmuse a Pepy Vojtka – budou usilovat o vítězství v celosvětově úspěšné televizní show! Nezáleží na vzhledu, rozhoduje pouze pěvecký talent! Holandský formát The Voice of…, který ohromil celý svět, se česko-slovenským divákům představí 12. února 2012. Poprvé v historii televizních show si koučové budou svůj tým vybírat na základě jediného smyslu – sluchu. Moderátory show Hlas ČeskoSlovenska budou Leoš Mareš a slovenská zpěvačka a moderátorka Tina.

Tino, v čem je podle vás největší pozitivum Hlasu ČeskoSlovenska?
Těžko říct takhle v globálu, když ještě nejsme ani na úplném začátku. V každém případě je to show pozitivní, tedy na rozdíl od jiných talentových pořadů nejde o shazování netalentovaných zpěváků, respektive jejich zesměšňování. Naopak – vyzdvihuje se talent. Navíc všechny předsudky jdou stranou a jediné, co je důležité, je hlas, jeho barva a charisma.

Znovu vás čeká spolupráce s Leošem Marešem. Co je na ní nejtěžší a nejzábavnější?
Práce s Leošem je převážně zábavná a hodně jsem se od něj naučila. Snad se mi podaří zúročit to v tomto pořadu.

Hlas kterého z koučů vás oslovuje nejvíc?
Všichni mají něco do sebe a nechtějte po mně jen jedno jméno, když si všech vážím a respektuji je. Myslím, že složení týmu koučů je vyvážené a správné a bude se velmi zajímavě sledovat vývoj show i díky nim.

Pro vás je hlas pracovním nástrojem. Pečujete o něj nějak?
Jestli nejlepší lék na hlasivky je spánek, tak ano, ráda a hodně spím. Nepiju bublinky a žádné chlazené nápoje, nepoužívám led, protože to mi nedělá dobře.

Jak se pozná dobrý zpěvák?
To je subjektivní názor. Pro někoho dobrý zpěvák je pro druhého průměrný, pro jiného nezajímavý. Miluji hlasy, z nichž běhá mráz, hlas, který když zazní, zaplní celý prostor, je něčím zvláštní, nenapodobitelný. Mírný šelest, chrapot. Když se ten hlas ozve, vím přesně, komu patří, protože je jedinečný. Proto miluji třeba Amy Winehouse.

Zítra čtěte rozhovor s Leošem Marešem.

Foto: TV Nova


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353