Tereza Pergnerová se vrací na obrazovky!

Říjen přinese na obrazovku televize Nova hned několik novinek v programu. Fanoušci detektivních příběhů se mohou těšit na nové epizody úspěšného seriálu Dáma a Král, které budou opět plné momentů napětí, humoru i překvapivých rozuzlení. Na své si přijdou i milovníci reality show. Pro ně jsou připraveny premiérové díly pořadu O 10 let mladší, který se postará o výrazné omlazení vybraných dvojic, a pořadu Mise nový domov, jež nabídne lidem šanci na nový začátek prostřednictvím rekonstrukce bydlení.

Podzimní sezóna je v plném proudu, přesto čeká naše diváky ještě několik premiérových projektů. Uvedeme například dlouho očekávané premiérové díly detektivního seriálu Dáma a Král či nové série pořadů O 10 let mladší a Mise nový domov. Důležitá je pro nás pestrost programu. Chceme, aby si každý dokázal v naší nabídce najít to své,“ uvádí Alex Ruzek, programová ředitelka TV Nova.

Dáma a Král

Mimořádně úspěšný detektivní seriál se vrací na televizní obrazovky! Lenka Braunová (Tereza Hofová), Milan (Michal Dalecký), Prokop Král (Matěj Hádek), Rudolf Černý (Miroslav Donutil) a Jiří Mladý (Jan Cina), oblíbené postavy seriálu, vyrazí opět po stopách zločinu.

Neobvyklý tým z advokátní kanceláře Černý, Braunová a spol. používá metody, které rychlostí i úspěšností výrazně předčí ty policejní. Spolu s právníky navštíví diváci opět řadu atraktivních prostředí. Nové epizody je zavedou například mezi víkendové lovce, mladé básníky, kuriózní komunitu sériových svůdců žen či na strašidelnou samotu na česko-polských hranicích.

Kromě napínavých detektivních zápletek však diváky čeká ještě mnohem víc. Odkud se vlastně vzal Milan a jaká je jeho spojitost s minulostí Prokopa Krále? Podaří se našim hrdinům odvrátit nebezpečí, které Prokopovi po návratu do Česka stále hrozí? A jaký příběh tají před ostatními Lenka?

O 10 let mladší

Diváci se mohou těšit také na oblíbený pořad O 10 let mladší. Čekají je radikální změny vizáže téměř dvou desítek účinkujících, které realizační tým pořadu vybíral velmi pečlivě. I v letošním roce se proměny budou týkat dvojic. Do rukou odborníků se svěří manželé, přátelé a dokonce i dvojčata.

Dvojice projdou fyzickou i duševní proměnou a omládnou o více než deset let. Postará se o ně tým složený ze špičkových odborníků estetické medicíny, módních stylistů, výživových poradců a dermatologů. Pořadem bude diváky nově provázet moderátorka Martina Randová, kterou diváci znají z oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Ta se s novou životní výzvou poprala opravdu svědomitě a všem párům se věnovala na maximum.

Mise nový domov

Mise nový domov a s ní i Tereza Pergnerová jsou zpět. Každou středu budou mít diváci televize Nova možnost sledovat velmi silné příběhy lidí a náročné rekonstrukce jejich domovů, které jim mají pomoct odrazit se ode dna a dát jim šanci na důstojný život.

Tentokrát na diváky čekají proměny domovů, za kterými se skrývají často velké rodinné tragédie. Například příběh Milana, kterému v okamžiku změnila život vražda jeho sestry. Kromě dvou vlastních dětí se od té doby stará o čtyři nezaopatřené neteře. Další z epizod bude vyprávět o Kamilovi, kterého jedné noci bez varování postihla mozková mrtvice, což rázem zásadně změnilo život celé rodiny. Kamil zcela ochrnul a může hýbat jen očima.

Začátky vysílání pořadů:

Pořad

Start vysílání

O 10 let mladší

Středa 23. 10.

Dáma a Král

Neděle 27. 10.

Mise nový domov

Středa 30. 10.

 

Foto: TV Nova


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353