Takto vypadá ustaraná učitelka v podání Zuzany Bydžovské

Herečka Zuzana Bydžovská je další hereckou hvězdou, kterou budou diváci TV Nova od podzimu pravidelně vídat v seriálu Gympl s (r)učením omezeným. Její postava učitelky Milady Smutné bude prožívat složitou životní situaci a cesta ven z ní se bude zdát nereálnou.


„Životní situace učitelky Milady, kterou hraje Zuzana Bydžovská, je více než složitá. Zatímco její muž tráví většinu času v tiráku, ona je sama na tři děti, náročnou práci, starost o domácnost i na své vlastní pocity a strachy. Peníze se jí do kapsy zrovna nehrnou, každou korunu musí pečlivě střádat, aby její rodina »nepadla«. Ani ve škole to nemá jednoduché. Žáci ji mají sice rádi, ale především proto, že rezignovala a rozhodla se neničit si vlastní nervy,“ prozradila o postavě učitelky Milady Smutné producentka seriálu. Gympl s (r)učením omezeným startuje na obrazovkách TV Nova již začátkem září.

Foto: TV Nova


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353