Takto Sabina Laurinová oslavila narozeniny na natáčení Modrého kódu

Oblíbená herečka Sabina Laurinová, kterou pravidelně vídáme jako vrchní sestru Marii »Mery« Černou v seriálu Modrý kód, včera oslavila sedmačtyřicáté narozeniny. My jsme ji na natáčení oblíbeného seriálu navštívili a zeptali se, jak plánuje narozeniny oslavit.

HML_1438

Narozeniny nijak extra neslavím, zajdeme si vždy s dcerami a mými rodiči na nějakou dobrou večeři,“ sdělila nám půvabná Sabina, že nejinak tomu bude i letos. A protože herečka tráví v ateliérech Modrého kódu jako vrchní sestra téměř každý den, nemohlo se samozřejmě natáčení bez narozeninové oslavy obejít.

HML_1544

Byla jsem překvapená, protože na natáčení Modrého kódu v jedné pauze proběhlo přání k narozeninám. Produkce seriálu to pro nás tajně přichystala, včetně narozeninového dortu. A protože ve znamení berana jsou kromě mne ještě Jirka Štěpnička, Sandra Nováková a Petr Konáš, tak jsme si popřáli mezi sebou navzájem. Jak jsem se dozvěděla, dohromady nám letos je 192 let,“ sdělila nám s úsměvem Sabina.

HML_1391

Žádné velké veselení letos ale Sabinu Laurinovou nečeká. Zítra ráno mám opět nástup na natáčení Modrého kódu, takže žádná velká oslava ani nepřipadá v úvahu,“ dodala závěrem půvabná herečka. Oslava během natáčení byla pro herce překvapením. Nechyběly narozeninový dort, květiny a samozřejmě ani nealkoholický sekt,“ sdělil nám člen štábu Modrého kódu.

HML_1531

Důležité funkce rozkrojení dortu se zhostil oslavenec Jiří Štěpnička. Mezi gratulanty nechyběli další rubavští kolegové Tomáš Měcháček, Eva Burešová, Michaela Sejnová, Zdeněk Mahdal nebo režisér seriálu Vojtěch Moravec. V létě oslaví Modrý kód již třetí narozeniny od padnutí první seriálové klapky.

Foto: TV Prima