Takhle ho v televizi neuvidíte! Ken z Primy zdraví ze Srí Lanky

Už zase v ráji! Moderátor Krimi zpráv na Primě Michal Janotka si na přelomu února a března užíval Srí Lanku, kde zažil i horké chvilky při odletu kvůli občanským nepokojům. Teď vyrazil na Zanzibar.

IMG_20180410_105923

„Jsem tu s Karolínou na osm dnů, Je tady krásně, počasí přeje, třicet stupňů, nádherný hotel, úžasní lidé,“ prozradil Janotka. Pro něj i jeho lásku je to prostě dovolená snů. „Takže tady maximální relax a odpočinek oproti Srí Lance, kde jsme cestovali a byla to aktivní a dobrodružná dovolená,“ říká reportér.

Zatímco Janotka předvádí svaly, jeho láska Karolína své dokonalé křivky. Světu ji představil poprvé loni v únoru, po měsících, kdy byl sám. Neplánuje po více než ročním vztahu zásnuby? „Je to na pořadu dne,“ směje se Janotka s tím, že víc zatím prozradit nechce. Jisté tak je, že už o víkendu musí zpátky domů, kde na něj čekají Krimi zprávy. „Vracíme se v sobotu a od pondělí práce,“ směje se.

Foto: TV Prima

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353