Synovec Hany Zagorové a Štefana Margity Viktor slavil 40. narozeniny v Malaze na pláži

Čtyřicáté narozeniny oslavil synovec Hany Zagorové a Štefana Margity 12. června s přáteli v Praze. Velkolepá rodinná oslava se ale konala až tuto středu ve španělské Malaze, kam se v úterý sjelo pětadvacet hostů z Prahy a Košic.

Hanka a Stefan s oslavencem, jejich synovcem Viktorem

Dorazila Viktorova maminka Marie, ale i Viktorův otec Ján s druhou manželkou Ajkou s dcerou Mariannou, jejím manželem Stanislavem a jejich roční dcerkou Elisabet. V téhle rodině spolu všichni prostě skvěle vycházejí, protože se mají jednoduše moc rádi. Viktorovu oslavu si nenechal ujít ani jeho strýc Peter s manželkou Etelou a s dcerami Viktorkou a Barborkou.

Hanka s Peterovou manzelkou Etelou a jejich dcerami Barborkou a Viktorkou

Oslava proběhla v Malaze přímo na pláži. V restauraci Picasso. Jako předkrm se podávaly nejrůznější saláty a krevety v majonéze. Hlavním chodem byly čtyři velké růžové ryby, popíjelo se šampaňské a grapa. Malá Elisabet se v klidu napapala a zbytek oslavy prospala. Společnost slavila až do čtvrteční půl třetí ráno. Hosté u Hanky a Štefana zůstanou až do neděle a společné chvíle si nenechají ničím pokazit. Od Hanky a Štefana dostal Viktor Apple hodinky a uhradili deset letenek z Prahy do Malagy a zpět.

Viktor Margita se svymi rodici - Marii a Janem U Hanky a Stefana to v Malaze zilo do pozdnich nocnich hodin Tabule v restauraci Picasso na plazi v Malaze Oslavenec Viktor Margita Hanka se Stefanem se Stefanovym bratrem Janem, jeho prvni manzelkou Marii a s manzelkou bratra Petera Etelou a jejich dcerami Viktorkou a Barborkou Stefan Margita s bratry Janem a Peterem (Malaga 27.06.2019) Dobroty podavane na oslave 40. narozenin Viktora Margity v Malaze 2 Dobroty podavane na oslave 40. narozenin Viktora Margity v Malaze 1 25 ucastniku oslavy 40. narozenin Viktora Margity ve spanelske Malaze

Foto: Archív Štefana Margity


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353