Syn Veroniky Žilkové Vincent Navrátil: Stal jsem se účastníkem zájezdu

Syn Veroniky Žilkové Vincent Navrátil, který hraje v primáckém seriálu Cesty domů Michala, se během letní pauzy v natáčení seriálu rozhodně nenudil. Krásně se odreagoval během dovolené v Irsku.


V Cestách domů totiž netočí moc veselé scény, hraje kluka, jemuž se rozešli rodiče a on se rozpadem rodiny dost trápí a dělá různé naschvály. Protože Vincent do seriálu naskočil teprve nedávno, necítil se zatím nijak unavený a dovolenou nebral jako vytoužené volno, během kterého si potřeboval odpočinout, ale spíš jako příjemné odreagování.


Do Irska prý nejel nijak cíleně. „Řekli jsme si s mámou, že využijeme volna, které oba máme, koupíme nějaký last minute a někam vyrazíme. Mě napadlo Irsko. Tak jsme se stali na týden účastníky zájezdu. Jeli s námi bezva lidi. Projeli jsme Irsko křížem krážem, bylo to moc fajn. Klidně bych tam zůstal i delší dobu, ale musel jsem se vrátit zpátky na natáčení,“ vysvětluje Vincent.


V Irsku ho prý nejvíc zaujala příroda a místní lidé. „Irové mě překvapili, že jsou spokojení s málem, stačí jim malý domek a zahrádka a nepotřebují k životu žádný velký luxus. Jestli bych tam mohl žít? Na Praze nijak nelpím, ale kdybych si mohl vybrat nějaké místo, budu žít spíš v Hollywoodu, abych tam mohl točit filmy,“ říká herec s nadsázkou.


Po návratu čekalo Vincenta nejen další natáčení Cest domů, ale také velké focení. „Focení bylo v pohodě, byla to pro mě spíš sranda než práce, vůbec mi nevadilo pózovat a převlíkat se do různého oblečení. V ateliéru byl skvělej tým lidí, všichni jsme se u focení vyblbli. V tom jsem trochu po ségře (Agáta Prachařová – poznámka redakce), občas se rád předvádím,“ přiznává Vincent se smíchem.

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353