Světová hvězda Cindy Crawford: Miluju oblečení pro každý den

Americká herečka a bývalá topmodelka Cindy Crawford svolila k rozhovoru pro novou televizní stanici TV Pětka a prozradila, jak ji má nejraději její manžel. Reportérka Liliana se za herečkou vypravila do německého Düsseldorfu, aby ji vyzpovídala pro zítřejší vydání pořadu Supermáma, který televize Pětka vysílá každý všední den ve 13.00 hodin. A Cindy Crawford prozradila, jaké oblečení nosí nejraději, v čem se nejvíce líbí svému muži i to, kdo jí byl největší inspirací při nedávném navrhování nové kolekce oblečení pro jednu módní značku.


Lilianu zajímalo, kdy se herečka cítí nejlépe. „Miluju oblečení pro každý den, ale takové oblečení se mi vždy těžko vybírá. Není pro mě problém vybrat si večerní róbu, ale vybrat si oblečení, ve kterém se cítíte dobře každý den, ve kterém vyzvednete děti ze školy, pak jdete na schůzku a pak se potkáte s manželem a jdete s ním na večeři, to není jednoduché. Proto jsem se rozhodla přesně takovou kolekci navrhnout,“ svěřila se Crawfordová v reportáži pro TV Pětka s tím, že jí při navrhování kolekce inspirovala nejvíce její rodina.


„Když jsem navrhovala, přemýšlela jsem o sobě, o tom, jaké já nosím oblečení a jaká jsem ve skutečnosti. Chci, aby bylo vidět, že vím, o co v módě jde, ale nechci jen následovat přední stránky časopisů. Moje móda je pro ženy jako jsem já, tedy pro ty, které pracují, mají děti, jsou zaneprázdněné a chtějí být spokojené samy se sebou a vypadat k tomu dobře,“ dodala okouzlující šestačtyřicetiletá herečka, které byste věk nehádali.


„Čerpám inspiraci z mnoha různých zdrojů. Tím prvním byla moje matka, to byla neuvěřitelná žena a skvělá máma. Moc mi pomáhala a dodávala mi sebevědomí. Z pohledu módy mě nejvíce ovlivnili fotografové Helmut Newton, Richard Avendon a různí stylisté jako Polly Allen Mellen nebo Carlyne Cerf, jejichž styl jsem obdivovala. Víte, pocházím z malého města a jen jsem pozorovala a s potupně odkrývala, jak to ti profesionálové všechno dávají dohromady. Vždycky mě to fascinovalo. A další inspirací mi byl můj život a moje děti, můj manžel a to, co se jemu líbí. Vidí mě rád v džínách a v podpatkách, tak se mu líbím nejvíc. A s dětmi chci jít do parku, užít si to s nimi a nebát se o své oblečení, o to, že mi ho umažou. Chci mít funkční oblečení pro běžný život, to jsou mé inspirace,“ říká světová herečka a při vzpomínce na děti se jí lesknou oči.

Foto: TV Pětka


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353