Šulcová před natáčením Prostřeno! vymalovala doma kuchyň!

Hvězdná skupina VIP Prostřeno! Příštího týdne zahrnuje zpěváky, herce i fotografy. A všechny spojuje láska k dobrému jídlu i odvaha ukázat se v roli kuchaře. Kdo si u národa šplhne a kdo se bude po odvysílání plížit v černých brýlích? Zpěvačka Eva Pilarová, herečka Jana Šulcová, zpěvák Pavel Vítek či fotograf Josef Vano.


Všechny hvězdy kromě Roberta pozvou hosty i diváky k sobě domů. Sympatický fotograf má totiž byteček jako klícku, proto uvaří u kamarádky. „Jsem horší než Greta Garbo, ta nechodila nikam, kde bylo víc jak pět lidí, já mám jen stůl pro dva,“ přiznal se smíchem Vano.


Šmejdilové si ale tentokrát jinak užijí. »Pilarka« nás pozve chalupu, kde to má moc ráda a kde se věnuje fotografování – právě chystá už devětatřicátou výstavu. Hvězda »komedie století« a milovnice zvířat Jana Šulcová do své vily, Pavel Vítek k sobě na Karštejn, kudy soupeře také proveze ve fiakru.


Jana Šulcová se na své vaření připravuje tak intenzivně, že kvůli tomu dokonce vymalovala kuchyň! Pavel s Evou vzájemně vědí, že jsou u plotny dobří, už od sebe i něco ochutnali. Zato dámy se neznají, ale nabídnou si hned tykání, aby se to nové partě nepletlo. „Mám pocit, jako kdybychom spolu chodili do školy nebo jezdili na výlety,“ hodnotí společný týden plný zážitků a dobrého jídla zpěvák Pavel Vítek, který se už dávno považuje »za venkovské vidle«.


Nastaly však i vypjatější chvíle: „Néé, kopr né,“ mohla by zpívat paní Eva, která ho přesto najde na jídelníčku. Jak tohle VIP vaření, hoštění a bavení nakonec dopadne a kdo spolu pojede k moři? Uvidíte po další prima večery od pondělí 20. srpna na Prima family.

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353