Štěpán Benoni vykoledoval holku, ale hraje ho kluk

Roztomilá Adélka, kterou chová v náručí herec Štěpán Benoni v seriálu Tátové na tahu, sice vypadá jako panenka, ale zdání klame. Ve skutečnosti je to totiž chlapeček, který jen dostal růžové šatičky.

TNT 8

Jakub Beran, kterého Štěpán Benoni v seriálu Tátové na tahu představuje, je bývalý sportovec. Právě se rozvádí se svou manželkou Nikolou (Eva Josefíková), která mu utekla k bývalému agentovi (Pavel Řezníček). A přestože Benoni vlastní děti ještě nemá, v seriálu má rovnou tři – dvojčata Pepu a Tondu a malou roztomilou Adélku. Herec do toho tak skočil rovnýma nohama.

TNT 11

„Byl jsem od prvního dne natáčení nervózní z toho, jak to bude probíhat, ale děti jsou úplně skvělé,“ přiznává Benoni, který zároveň prozradil i jedno seriálové tajemství. „Moji dceru Adélku hraje chlapeček Albert a je to milionový herec. Tenhle klučina má prostě talent. Snad nebude mít jednou trauma z toho, že jako miminko musel nosit šatičky.“

TNT 1

Na začátku natáčení ale byly děti hned dvě – holčička a chlapeček a zkoušelo se, které bude lépe reagovat na štáb, světla, kamery a lidi kolem. „Nakonec se k tomu malý Albert postavil jako chlap a vzal tu hereckou úlohu na sebe,“ prozrazuje PR koordinátor seriálu Josef Ducký, proč tak ani ne roční chlapeček dostal svou velkou roli Adélky. Celý štáb si malého herce nemůže vynachválit, protože je to po dlouhé do době miminko, které téměř nepláče a na place si to vyloženě užívá.

 

Foto: TV Prima

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353