Soňa Norisová: Jezdím vlakem

Hostem televizní Show Jana Krause byla herečka a zpěvačka, původem ze Slovenska, Soňa Norisová, která aktuálně září v seriálu TV Prima V. I. P. vraždy v roli zvídavé spisovatelky detektivních románů. „Seriál se odehrává v prostředí známých – »profláknutých« – lidí, ať už to jsou herci nebo zpěváci,“ objasňuje herečka, která kvůli svému pracovnímu vytížení tráví hodně času na cestách mezi Českem a Slovenskem.

AKF_7219
„Jezdím vlakem a to je pro mě velmi příjemné, protože tam mám čas pro sebe. Tam nic nemusím, ani nemůžu, takže si tam udělám svou kancelář, čtu si…“ přiznává Soňa Norisová. Rodina má pro její práci a s ním spojené cestování pochopení. Kdyby neměla, tak by to podle svých slov nejspíš nedělala, protože má syna, který pro ni hodně znamená.

AKF_7194
„Synovi je deset a je moc hodný. Myslím si, že mám velmi dobré dítě. Nechci být naivní, ale opravdu si to myslím. Dokonce i učitelky ve všech školách, kde byl, mi říkaly, jak jsou rády, že ho tam mají, že je nesmírně empatický. Přitom to není šprt, dokonce je i trochu raubíř,“ vypráví o svém potomkovi Soňa Norisová, která se kromě herectví věnuje i hudbě, a sice se slovenskou vokální skupinou Fragile.
Ta vznikla již před více než deseti lety, ale větší popularity se dočkala až v posledních zhruba čtyřech letech i díky tomu, že vystupovali společně s Richardem Müllerem. „Za těch dvanáct let jsme se zdokonalili a na Slovensku máme opravdu velkou základnu fanoušků,“ říká Soňa Norisová.

Foto: TV Prima

1920x1080px_osudy_hvezd