Slovenské divy míří do Prahy! Gombitová ale mezi nimi nebude!

Ojedinělý koncert, který se v Čechách ještě nikdy nekonal – Slovenské divy v Praze – se v našem hlavním městě uskuteční v pondělí 1. února 2016. Na tiskovku ke koncertu, která se konala v příjemném prostředí knihkupectví Panta Rhei dorazila legenda slovenského popu 70. let Marcela Laiferová, muzikálová zpěvačka a herečka Katarína Hasprová, která je dcerou slovenské herečky Soni Valentové a v Čechách hrála například v muzikálu Vlasy, kde se alternovala s Ilonou Csákovou. Přišla též Sisa Sklovska, která rovnou z tiskovky odletěla do Bukurešti oslavit své padesátiny.

všichni účinkující - IMG_8474A
Za zpěvačku Evu Mázikovou žijící v Německu dorazil její manager Noro Mezsároš, který je zároveň moderátorem na TV Barrandov. Odpolední sešlost moderoval slovenský bavič a moderátor Miro Fančovič. Při tomto novinářském setkání si vylosovaní novináři odnesli ručně ryté sklenice na víno s kameny Swarovski nebo pobyt ve Fusion hotelu, kde budou všechny Slovenské divy v rámci únorového koncertu ubytovány. A po oficiální části měli možnost všichni zúčastnění ochutnat nejen luxusní francouzské šampaňské, ale i exklusivní francouzské dorty společnosti Olajos.

Katarína Hasprová - IMG_8547a
Kromě zmíněných interpretek uvidí pražské publikum i česko-slovenskou herečku a zpěvačku Yvettu Blanarovičovou, slovenskou muzikálovou zpěvačku a přítelkyni Ondřeje Soukupa Lucii Šoralovou, herečku a zpěvačku Zuzanu Mauréry, která se objevila v první české verzi muzikálu Pomáda, slovenská zpívající dvojčata TWiiNS vlastními jmény Veronika a Danila Nízlové, pěveckou swingovou legendu Helenu Blehárovou, žijící v Brně, ale také mladičkou muzikálovou zpěvačku a herečku Nelu Pociskovou. „Nebude chybět ani Dětský folklórní soubor Vánok z Velkých Kapušan, který otevře celou show na skladbu Michala Jacksona, aby hned od první skladby Lucerna začala vřít,“ dodává zpěvák a producent Martin France.

Marcela Laiferová - IMG_8679A
Koncert, který proběhne v pondělí 1. února 2016 doprovodí Big Band Českého rozhlasu pod vedením Vlada Valoviče, jak už je u Franceho zvykem, se dočká určitě i nějakého překvapení pro diváky, takže se všichni mají opravdu na co těšit. Jediné kdo nedorazí, budou dvě nejvýraznějšív zpěvačky osmdesátých let – Marika Gombitová a Júlia Hečková, která dnes už v podstatě nezpívají. Vstupenky je možné zakoupit už nyní v rozmezí 490 až 1290 korun. Koncert je zároveň koncertem benefičním, neboť sto korun z každé prodané vstupenky bude věnováno na rakovinu prsu pro Mama Help.

Rico & Claudia a Marcela Mollnárová - IMG_8530a všichni účinkující - _280515201_n

Foto: Martin Production


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353