Slovenská legenda Marcela Laiferová spadla ze schodů! Musí na operaci

Slovenská zpívající legenda a vystudovaná doktorka Marcela Laiferová, která nedávno oslavila narozeninovým Galakoncertem v Bratislavě své 72. narozeniny nepřijede na dlouho avizovaný 19. ročník benefičního koncertu Noc s hvězdami na zámku Zahrádky u České Lípy. Včera v noci totiž měla nehodu, kdy ve svém domě upadla ze schodů a na pravé ruce si urvala téměř všechny úpony a tudíž ji čeká operace této ruky.

DSC_6153

„Hned jsem volala kolegovi Martinovi Francemu, který koncert pořádá a omluvila se, protože opravdu nejsem ve stavu, kdybych mohla řídit auto, nebo držet mikrofon, protože je to opravdu velmi bolestivé. A to jsem se opravdu tolik těšila, že se zase potkám s českými kolegy a s českým publikem. Tak jen doufám, že na mě nezanevřou a pozvou si mě na nějakou jejich další akci, kdy už budu zase fit,“ sdělila Laiferová. „Ale dohodla jsem se s pořádající agenturou, pokud to technika dovolí, že mi Martin zkusí v den koncertu zavolat a já bych diváky pozdravila alespoň po telefonu,“ řekla posmutnělým hlasem zpěvačka.

2580375_ - kopie

„Určitě se do Prahy pojedu podívat a podpořit slovenské kolegy počátkem října v rámci Galakoncertu Slovenští muži vrací úder v pražské Lucerně, který také pořádá Martinova agentura. Pokud mi to zdraví dovolí, tak jsme se s Martinem dohodli, že bych příští rok zazpívala na jubilejním 20. ročníku Noci s hvězdami,“ dodala Laiferová.

TISKOVINY - LETÁK - PŘEDNÍ DÍL - TISKOVÁ KVALITA - noc s hvězdami 2017 leták A5 fr

Foto: Martin Production

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353