Simona Salátová: Jsem taková slovenská »stendapička«

Humor si Jan Kraus ve své televizní show dopřeje se slovenskou stand-up komičkou Simonou Salátovou. „Začala jsem s tím už na střední škole, ale pak jsem chtěla v sedmnácti začít podnikat, potom jsem se dokonce i vdala a odrodila jsem a zase se rozvedla, prostě všechno,“ popisuje Simona, jak se dostala k tomu, že se nyní věnuje vtipným výstupům na veřejnosti.

„Teprve když jsem měla příběhy, řekla jsem si, že je můžu vyprávět. A to teď budou tři roky, co vystupuju. Jsem taková slovenská »stendapička«,“ dodává se smíchem komička, která má podle svých slov na rukách vytetované to, které je pravá a která levá, hlavně proto, aby vůbec udělala řidičák. „První pojistnou událost jsem měla už na trenažéru,“ baví diváky svým suchým humorem a vzápětí předvede na přání Jana Krause celý výstup. Ten a mnohem více uvidíte v dalším premiérovém dílu oblíbeného pořadu Show Jana Krause na Primě.

V dalším dílu Show Jana Krause se představí imitátor Vladimír Hron, herečka Sara Sandeva a stand-up komička Simona Salátová. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 24. listopadu ve 21.35 hodin na Primě.

Foto: TV Prima

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353