Silná dvojka Věra Špinarová a Petra Janů připravily překvapení!

Loni na podzim odstartoval nápaditý projekt dvou zářivých stálic naší populární hudby – Věry Špinarové a Petry Janů. Uskutečnilo se devět vyprodaných koncertů společného turné, se kterým projely Čechy a Moravu. Obě zpěvačky se svým fanouškům představily ve dvou samostatných blocích největších hitů, jejž propojily i několika duety. O doprovod se postaraly skupiny Golem a Band Adama Pavlíka. Záznam z beznadějně vyprodaného předvánočního koncertu, který se uskutečnil v Lucerně, vydá již 16. října 2015 v kompletu CD+DVD Supraphon. Audio záznam koncertu »silné dvojky« rovněž bude ke stažení v digitálních servisech, jako jsou například Supraphonline či iTunes.

144a7873
Od listopadu tandem Špinarová a Janů v úspěšném turné pokračuje. Pod trefným názvem Exkluzivní spojení jedinečných hlasů se tentokrát show uskuteční v deseti městech. Start je naplánován na 12. listopadu, kdy se koná první ze série dvanácti koncertů v Litoměřicích. Slavnostní křest CD+DVD, které vydává Supraphon pod názvem Věra Špinarová a Petra Janů live v Lucerně bude ve velkém sále pražské Lucerny 15. prosince.

4eeb6a5c
„Pro velký zájem se prosincová vystoupení v Ostravě a Praze dokonce dublují, byly přidány koncerty v Gongu i v Lucerně. Exkluzivní spojení českých popových hvězd se letos poprvé představí i ve slovenské metropoli,“ upřesňuje producentka zdařilého projektu Michaela Kocourková.

8a3b8031
Petra Janů vydání CD+DVD okomentovala: „Jsem ráda, že se podařilo zachytit onen odpich a rockový drajv, jenž naše vystoupení má. Ti co se účastnili, budou mít památku a ti co to z nějakého důvodu nestihli, se mohou na naši show podívat alespoň prostřednictvím tohoto DVD.“ Věra Špinarová k tomu dodala: „Myslím si, že i v záznamu na CD a DVD je dobře slyšet a vidět, že jsme s Petrou naladěné na stejné vlně a to je také to, co posluchači nejvíce oceňují.“

69e99be5

Podívejte se na video zde:

Věra Špinarová a Petra Janů

Věra Špinarová & Petra Janů – Turné 2015
12. 11. – Litoměřice, Dům kultury
13. 11. – České Budějovice, Sportovní hala Stromovka
18. 11. – Karlovy Vary, hotel Thermal
19. 11. – Plzeň, Parkhotel
25. 11. – Liberec, Dům kultury
26. 11. – Hradec Králové, Aldis
2. 12. – Bratislava, Istropolis
3. 12. – Zlín, Velké kino
9. 12. – Ostrava, Gong
10. 12. – Ostrava, Gong
15. 12. – Praha, Lucerna
16. 12. – Praha, Lucerna

c388f8de

Více infa zde: www.spinarovajanu.cz

Foto: Supraphon / Lenka Hatašová

FB_post_Mysmas


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353