Sexy moderátorka řádí ve Španělsku na tobogánech

Moderátorka Eva Borská si užívá dovolenou ve Španělsku a když vyjde v plavkách na pláž, vášniví Španělé na ní mohou nechat oči. „Ve Španělsku jsme na dovolené s dětmi, takže se veškerý program podřizuje jim. Kromě řádění v moři nebo v bazénu se proto ani letošní dovolená neobejde bez návštěvy aquaparků a jiných zábavních parků, které jsou tady opravdu famózní,“ přiznává sympatická Eva.

Eva Borska u bazenu chyta bronz

„V blízkosti městečka Torredenbarra, kde každý rok trávíme dovolenou, jsou hned tři parky. Dva vodní a jeden zábavní – PortAventura. Tam jsme byli s dětmi už několikrát a je to zatím nejlepší park, který jsme viděli a pokaždé tam chtějí znovu. Kromě desítek atrakcí je tam mají i pestrý doprovodný program, který je podle různých období nebo svátků tematicky zaměřený. Neuvěřitelný tu bývá třeba halloween, v létě jsou zase super vodní atrakce a různá vystoupení se zvířaty – delfíny, kosatkami nebo papoušky,“ přiznává moderátorská hvězda TV Barrandov, která je ve Španělsku a na pobřeží Costa Daurada jako doma.

Eva Borska v akci s dcerou Monikou radila na toboganu

„Jelikož s sebou máme na dovolené syna Péťu, dceru Moničku a jejího kamaráda Míšu, raději jsem doposud absolvovala všechny atrakce v aquaparku s nimi. Byl to pro mě takový návrat do dětských let. Na tobogánu jsem byla naposled jako malá holka. Čím jsem starší, tím mám větší pud sebezáchovy a některé atrakce vyžadovaly dost sebepřemlouvání, ale musím říct, že jsem si to s dětmi doopravdy užila. Za normálních okolností bych už ale na tobogán nevlezla ani ve snu. Při bližším prozkoumání fotek z tobogánu je také vidět, jak jsem v křeči strachy,“ směje se Eva Borská.

Eva Borska u more

„Letos jsme »chytli« extrémně teplé počasí, takže jsme prakticky celý den ve vodě. Přestože nejezdíme do typického letoviska plného turistů, v těchto extrémních vedrech byli u vody snad všichni místní. A ani my jsme nemohli jinak. Když jsou ale teploty pod třicet stupňů, rádi navštěvujeme různé památky nebo města. V Barceloně jsme prozkoumali snad už úplně všechno – od památek jako je třeba Sagrada Familia přes trhy na La Rambla až po různé restaurace a obchody. V tamním přístavu je nádherné Aquarium, kde jsou k vidění všemožné druhy mořských živočichů. Z toho byly děti úplně paf,“ dodala sexy moderátorka.

Eva Borska by prvni pomoc dokazala poskytnout Eva Borska u bazenu Eva Borska travi cas ve Spanelsku hlavne ve vode Eva Borska si ve Spanelsku uziva more Eva Borska se s detmi chysta na jizdu toboganem Eva Borska se rada sluni Eva Borska s detmi a maminkou v historickem mestecku Altafulla Eva Borska na plazi v roli zachranarky Eva Borska na dovolene s detmi Eva Borska jak ji v televizi neuvidíte Eva Borska detmi Petrem a Monikou

Foto: Archiv Evy Borské