Sexy beachvolejbalistky Kiki a Maki vyměnily holinky za tretry

Na Staroměstském náměstí to žije v podstatě neustále, v sobotu 8. září tam davy turistů vystřídaly tisícovky běžců. Startoval zde totiž běh noční Prahou – Mattoni Grand Prix. Závodníci si pochvalovali neopakovatelnou magickou atmosféru tohoto závodu, ti co přišli fandit zase doprovodný program – barmanskou show a veselý překážkový běh barmanů z několika pražských podniků.


Na start pětikilometrové trati se postavily i Kiki a Maki (Kristýna Kolocová a Markéta Sluková) – sexy beachvolejbalistky, které na olympijských hrách okouzlily celý Londýn. A totéž se jim podařilo i na Staromáku. Slušelo jim to totiž nejen na staru, ale i těsně po doběhu celé trati. A ještě jim zbyly síly i na legrácky, jak je vidno z našich fotografií.


Ale ani mužská část našeho londýnského olympijského týdne nezůstala pozadu. Hlavní desetikilometrový závod Mattoni Grand Prix výstřelem z pistole odstartoval pohledný zlatý pětibojař David Svoboda, z nějž se dámám přítomným na startu i v publiku přímo podlamovala kolena. Mnoha pohledů a pochval se dočkal i badmintonista Petr Koukal, který si závod zaběhl a na vlastní kůži si tak mohl ověřit, že běhání noční Prahou má své kouzlo.

Foto: Image CZ