Sexbomba Vica Kerekes dostala kšeft snů!

Osudové setkání! Slovensko-maďarská herečka Vica Kerekes pořádně zamotá hlavu herci Michalu Dlouhému. Oba se vůbec poprvé potkávají v novém seriálu televize Prima Kapitán Exner. Sexbomba tak dostala kšeft snů, který pořádně obohatí její bankovní konto.

KE 3

Vica Kerekes v seriálu vystupuje jako zubařka, MUDr. Gabriela Steinová. S kapitánem Exnerem se potkávají čistou náhodou. Už od první minuty je ale jasné, že tyhle dva to k sobě přitahuje. A protože jsou oba živelní a nezávislí, ani jeden z nich netuší, kam až jejich vzájemné jiskření zajde. „Ona je velmi ženská, moudrá. Ráda si v životě hraje. Je také tajemná, jako kapitán Exner,“ směje se Vica Kerekes.

KE 15

S Michalem Dlouhým si zahráli společně vůbec poprvé a Vica Kerekes prozradila, že přestože je skvělý kolega, budí v ní velký respekt. „Poznali jsme se až tady a bylo to velmi příjemné. Nikdy předtím jsem ho nepotkala na živo, viděla jsem ho jen v televizi, takže jsem o něm měla nějakou představu a mohu říct, že jsem se i trochu bála, jaký pan kolega bude. Zároveň jsem se na něj těšila a byla jsem zvědavá, jak pracuje. Bylo to pro mě velké setkání, chvilkami jsem z něj měla velký respekt, protože on umí věci podat tak, že jsem nevěděla, jestli hraje, a nebo jestli takový je,“ prozradila Vica Kerekes.

KE 8

Kapitán Exner je jednou z nejznámějších postav české detektivkářské školy. Uhlazený bonviván a lamač dívčích srdcí se vždy vymykal představě běžného kriminalisty. Své případy řeší jaksi mimochodem, během svádění žen a dívek, nezřídka o mnoho mladších, než je on sám. „Mám rád detektivky, kde nejsou honičky, krev a které jsou chytré – a to Exner je,“ říká o seriálu Michal Dlouhý.

Foto: TV Prima

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353