Sestry Hruškovy poprvé společně na scéně!

Jana Hrušková (51) rozjíždí sérii koncertů, na kterých jako host vystupuje její vlastní sestra Eva (61). Zatím co Eva je českým posluchačům známá jako první černobílá Popelka, tak její sestru Janu si diváci a posluchači vybaví z dob, kdy vystupovala s legendárním zpěvákem Petrem Novákem (†51).


Sestry se objevily bok po boku na koncertním podiu vůbec poprvé, přestože jsou obě umělkyně, tak za sebou mají jen několik společných vystoupení pro děti. Nyní ale došlo ke spojení jejich hlasů, díky tomu, že se Jana Hrušková přistěhovala zpátky do Prahy z Berlína, kde dvacet let žila. „I v zahraničí jsem se ale věnovala hudbě, vystupovala jsem pod uměleckým jménem Jana Yngland, nebo jsem pracovala jako hlasová lektorka,“ řekla serveru TOPVIP.cz mladší ze sester. „Tato představení jsou pro mě potvrzením mého návratu domů,“ dodala Jana Hrušková.


Sourozenecké vystoupení se neslo v komorním duchu a odehrálo se v klubu divadla Illusion na pražské Vinohradské třídě. Jednalo se sice o premiéru, ale další vystoupení obou sester budou pokračovat. „Máme v plánu takto vystupovat téměř každý týden a to po celou dobu prázdnin. Od září bychom rády dělaly nějaké větší představení, ale to je ještě daleko,“ svěřila se nám Eva Hrušková. Ta je ráda, že se její sestra po dvacetiletém exilu vrátila zpět do Prahy.

Na ukázku z vystoupení se můžete podívat zde:

Foto Archiv