Satoranský vyrazil na pánskou jízdu se svým novým tchánem

Tom Cruise je zpět na filmových plátnech! V novém snímku s názvem Barry Seal: Nebeský gauner opět předvedl své herecké umění, a jak mu to šlo, coby pilotovi, se na slavnostní premiéru do kina IMAX dorazila přesvědčit nejedna známá tvář českého showbyznysu. Akční snímek přišel omrknout basketbalista Tomáš Satoranský se svým tchánem, předním českým gurmánem, Pavlem Maurerem, reportérka Karla Mráčková, nebo herečka Lucie Zedníčková.

Pavel Maurer Tomáš Satoranský

Jak už název filmu napovídá, nesla se slavnostní premiéra v duchu velkých peněz
a života v oblacích. Hosté byli přivítáni krásnými letuškami a kinem IMAX lítaly dolary. Gangsterský večírek si u té příležitosti naplánoval i úspěšný český basketbalista Tomáš Satoranský, který se o prázdninách oženil se svoji dlouholetou přítelkyní a bývalou basketbalistkou Annou Maurerovou. V rámci utužování rodinných vztahů na premiéru Tomáš vyrazil se svým novým tchánem Pavlem Maruerem, který je vyhlášený český gurmán.

Tomáš Satoranský

Jelikož se v tomto snímku objevuje v hlavní roli Tom Cruise, oblíbený herec několika generací žen, nechybělo také četné dámské publikum. Film navštívila herečka Lucie Zedníčková se svým dospívajícím synem Mikulášem. Oblíbená bývala rosnička Karla Mráčková přišla v doprovodu svého manžela. Nebeský gauner Barry Seal tedy právě vletěl do tuzemských kin. Nenechte si ujít tento akční snímek v kině IMAX nebo v multiplexech Cinema City.

Lucie Zedníčková Karla Mráčková Karla Mráčková 1

Foto: www.cinemacity.cz


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353