Saša Rašilov byl přítomný u přepadení benzínky!

Seriál Modrý kód startuje po prázdninové pauze na Primě v pondělí 26. srpna. Lékaři urgentního příjmu v čele s vrchní sestrou Marií Černou – Sabinou Laurinovou, si budou muset opět v nové sezóně poradit s nejrůznějšími lékařskými případy. Hned první poprázdninový, již 185. díl, začal velmi dramatickým přepadením benzinové pumpy.

Herce Sašu Rašilova jsme navštívili na natáčení seriálu Modrý kód, který již odstartoval novou sezónu po prázdninové pauze. Oblíbeného herce jsme vyzpovídali, protože víme, že měl část léta pracovní, zdali alespoň stihnul nějakou dovolenou.

V červenci jsem odehrál třicet představení na shakespearovkách bez pauzy, takže to byl docela masakr, ale na týden jsme odletěli do Řecka na ostrov Korfu,“ sdělil nám Saša.

Na otázku, zdali si Saša nemohl nějaký lékařský termín vrýt do paměti a bude si ho proto pamatovat navždy, nám odpověděl. Díky tomu si ho právě do konce života pamatovat nebudu, protože takových termínů už tu na natáčení pár bylo a nejhorší jsou taková ta jednotlivá písmenka, takové jako přesmyčky. Ale vzhledem k tomu, že nás na natáčení hlídají lékaři a lékařky, tak ti na to mají citlivé uši a v případě potřeby hned naběhnou na plac, nic jim neunikne a fakt takové ty drobnůstky jsou nejhorší, to se nejvíc plete,“ svěřil se nám herec.

První poprázdninový díl se odehrává na benzínové pumpě, která byla přepadena a doktor Michal Tomášek, kterého hraje Saša Rašilov, byl na místě přítomný. Zajímalo nás, zdali už někdy musel kromě natáčení také v reálném životě poskytovat první pomoc. Do této situace jsem se zatím nedostal a musím říct, že i vlivem toho, co jsem tady na natáčení Modrého kódu zažil a vím, co se vlastně může na urgentu stát, jak ty úrazy vypadají a jak ta první pomoc musí taky vypadat, tak se chystám absolvovat záchranářský kurz, ale zatím jsem to časově nezvládnul. Takže vlastně naštěstí pro ty zraněné, protože k nim jsem se ještě nedostal, abych jim musel právě poskytnout první pomoc,“ dodal závěrem Saša Rašilov.

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353