Šárka Marková si zatančila salsu i na »Dominikáně«

První dny nového roku 2015 odjela zpěvačka Šárka Marková strávit až do Dominikánské republiky. Týdenní dámskou jízdu plnou relaxu, užívání a nádherných pláží si v Karibiku užila se svou kolegyní z muzikálu Děti Ráje Petrou Doležalovou.


Zpěvačka se na dovolenou již velice těšila. Vysoké pracovní tempo před vánočními svátky tak vystřídal zasloužený relax. „Chtěla jsem vypnout, ležet na pláži, popíjet koktejly, tančit salsu a prostě si užívat klidu. Navíc jsme si vybraly hotel s názvem Grand Paradise, takže i ten nám dával tušit, že můj záměr bude naplněn,“ prozradila Šárka.
Zpěvačka ale jen nelenošila a na karibském ostrově si také vychutnávala právě svůj oblíbený tanec, latinskoamerickou salsu. „Je to spojení pozitivní energie a muziky v jednom, ten rytmus a hudba mne zcela pohlcují,“ prozradila zpěvačka, která kvůli lásce k tomuto tanci vyrazila před lety i na Kubu. Zároveň také přiznala, že dovolená v dominikánské Samaně byla jedna z jejích nejkrásnějších. „Moc jsem si to užila, je to opravdový ráj na zemi,“ dodala Šárka.


Teď už zpěvačku čeká jenom práce. „Potřebovala jsem nabrat i síly na to, že mě čeká spousta nové i staronové práce.“ A Šárka se opravdu »nudit« nebude! „Krom zájezdové hudební crazy komedie Svatba (ne)bude a zkoušení nové komedie Staří (zvrhlí)ci, která bude mít premiéru na jaře, dotáčíme nahrávku CD k muzikálu Don Juan a v průběhu toho dokončuji i konečnou podobu toho, jak by mělo vypadat mé další album, abychom již mohli začít točit. A velice ráda bych pozvala všechny ty, kteří mají stejně jako já rádi krásné melodie a výborné texty na večer s chutí šansonu a vůní muzikálu s názvem Šansonování, který se bude konat v březnu.“

Foto: Archiv Šárky MarkovéWarning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353