Sandra Parmová se těší na první Vánoce s malou Emily

Ve třech měsících hvězdou v ateliéru! Moderátorka Odpoledních zpráv na Primě na mateřské dovolené Sandra Parmová si s malou Emily odskočily na chvíli do pražského ateliéru. Vznikly nádherné snímky, kde je vidět, že malá Emily si všechno moc užívala.

Sandra a Emily foto

Bylo to první focení, kdy musela Emilka pózovat. Naštěstí jsme to zvládli během deseti minut a obě nás to moc bavilo,“ směje se Sandra. Se snoubencem Pavlem Pospíšilem Sandru a Emily čekají první společné Vánoce. Emilka je pro mě letos nejkrásnější vánoční dárek. Na první Vánoce s ní se těšíme moc, už jenom proto, že začíná být hodně vnímavá a líbí se jí všelijaká světýlka, takže myslím, že z vánočního stromečku nespustí oči,“ prozradila Parmová s tím, že nebude chybět ani desetiletá Nella, kterou má její muž z předchozího vztahu.

A prozradila i to, že už má některé dárky nakoupené. „Emily určitě dostane hračky a oblečení a nějaké překvapení a víc k dárkům neprozradím,“ směje se Sandra Parmová.

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353