Sandra Parmová porodila dceru Emily

Moderátorka Primy Sandra Parmová porodila dceru Emily. „Je to zlatíčko, celé těhotenství měla ukázkové hodnoty a přišla na svět taky ukázkově, přesně na plánovaný termín porodu 10. srpna. Obě jsme v pohodě,“ řekla krátce po porodu Sandra Parmová.

_DSC3607

„Je to takový tříkilový pokládek, je zatím hodná, tak doufám, že jí to vydrží, co nejdéle,“ řekla Top Staru Sandra Parmová. „To, že jsem maminka, samozřejmě pobírám tak jako postupně, ale teď tady leží vedle mě, takže se na ni dívám, jak se probouzí a je to strašně nádherný pocit,“ dodala pro Sandra.

_DSC4057

„Porod proběhl přirozeně, tatínek byl u porodu, pomohl nám oběma. Všechno proběhlo dobře a docela rychle a bezbolestně, tak jsem zato moc ráda a samozřejmě bych chtěla poděkovat i do porodnice, konkrétně naší porodní asistence Terezce, protože ta byla úplně zlatá, díky ní mám na porod krásné vzpomínky,“ řekla Top Staru Sandra Parmová.

 

Foto: TV Prima / Jiří Šujanský Photography

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353