Sandra Nováková našla partnerovi způsob, jak zhubne!

Jako na houpačce se pohybuje ručička na váze producenta Jana Nejedlého, partnera herečky Sandry Novákové. Zatímco Sandra by nějaké to kilo klidně snesla, její partner ne a ne zhubnout. „Honza tvrdí, že je to v hlavě,“ usmívá se sympatická herečka, která září v seriálu Ordinace v růžové zahradě televize Nova.


„Nedávno se mu podařilo zhubnout devět kilo jenom tím, že jedl pravidelně, čtyřikrát denně a večer už si jídlo odřekl. Přitom nejíme nikterak tučná jídla, mezi naše nejoblíbenější patří sushi a biftek. Protože teď ale Honza zůstává na váze, využijeme moderní způsob hubnutí, bailine,“ dodala Sandra.


Partneři bydlí na Praze 5 a tak studio Pretty woman figure u Anděla je pro ně ideální. Objevila ho Sandra, když se rozhodla, že zpevní svou postavu jinak než cvičením, na které jí tolik času nezbývá.


Oba jsou pracovně velmi vytížení, většinu svých potřeb, mezi které nyní patří i hubnutí v salonu, řeší akčně. Tak je to i s dovolenou, kterou plánují už od února. „Milujeme aktivní dovolenou vAsii,“ svěřila se Sandra Nováková. „Půjčíme si tam auto a vyrážíme na denní či dvoudenní výlety po ostrovech, poznáváme spoustu nových kultur, prostě si užíváme úplně jiný svět!“ dodala.

Foto: Kloboukfilm.cz