Rychlý přiznal: Žena ode mě odešla!

Reportér televize Prima a moderátor Krimi zpráv Matěj Rychlý je nejnovějším hostem v Show Jana Krause na Primě. Co Matěj prozradil? Točil jsem s paní, která mi pak volala mi třeba ve dvě v noci. To je paní, které policisté zabavili už desítky zvířat společně s odchytovou službou, dokonce si přivázala ke svýmu paneláku koně,“ prozradil Matěj Rychlý.

AKF_4052
Když se ho Jan Kraus zeptal, zda ho náročná práce reportéra Krimi zpráv na Primě a případy, o kterých točí, nějak psychicky nedevastují, prozradil, jak některé nepříjemné zážitky vypouští. Když natáčíte ty ošklivý věci, tak jste toho plný a ono to někde vytečete. Takže brečím třeba u animovaných filmů. Když točím reportáže, snažím se být tvrdý, ale u animáku si klidně pobrečím,“ prozradil Matěj.

Matej Show JK
Prozradil, že s manželkou Annou, kterou si bral teprve vloni v létě, je ale už od gymnázia! „My jsme spolu začali o svatém týdnu. Ale pak jsem měl nějakou pauzu mezitím. Nerad bych do toho víc zabrušoval. Pak jsem ale přišel na to, že moje žena je ta správná a měl jsem štěstí, že to dopadlo,“ směje se Matěj Rychlý.

AKF_4033
Přiznal, že žena se s ním doma nehádá. Nevoli mu ale dává najevo po svém. „Jednou odešla, ne na dlouho, šla do baru, dala si panáka, pak se vrátila,“ dodal se smíchem Matěj.
Co další Matěj Rychlý řekl? Uvidíte v dalším dílu Show Jana Krause, kde se představí výtvarník Theodor Pištěk, reportér Matěj Rychlý a youtuberka Lucie Schejbalová alias Sejroška ve středu 15. listopadu ve 21.35 hodin na Primě.

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353