Roman Zach výrazně změnil svůj look! Shodil vous a omládl

Dnes ráno padla první poprázdninová klapka v ateliérech seriálu Modrý kód. Všichni herci i štáb si užili zasloužených dovolených. První díly po letní pauze se natáčejí pod režijní taktovkou Jaromíra Polišenského. My jsme na place přihlíželi scéně, kterou natáčeli v lékařských pláštích Kristýna Frejová a Roman Zach. U představitele doktora Vilkina, tedy Romana Zacha, jsme nemohli po prázdninách přehlédnout výraznou změnu image. Co za tím stojí jsme se pokoušeli dopátrat nejdříve v maskérně.

V premiérových dílech seriálu Modrý kód, které právě natáčíme, bude Roman Zach oholen tak, jak mu to předepisuje scénář,“ dozvěděli jsme se od člena štábu.

Na natáčení jsme vyzpovídali také herečku Kristýnu Frejovou, která byla o něco málo sdílnější. Kolega Vilkin si pěstil svůj vous, pak se se mnou vsadil, prohrál a tak jsem ho oholila,“ práskla nám herečka.

Kristýna s Romanem se v poslední době velmi často setkávají na place. Jak se tedy herečce s novým lookem Roman líbí? Konečně vypadá báječně, vypadá jako můj mladší bratr, to je sen každé herečky,“ dodala závěrem Kristýna.

Premiérové díly Modrého kódu můžete sledovat již od 26. srpna na Primě.

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353