Robert N. má doma malou zpěvačku!

Zpěvák ve výslužbě Robert N. se usadil, oženil a radost mu doma dělá nejen jeho manželka Lucie, ale i osmiměsíční dcera Natali. A jak to vypadá, roste tu nová zpěvačka. „Robertovy geny se nezapřou. Je to po tatínkovi veselé a společenské miminko… Má ráda hudbu a když ji babička hraje na kytaru, tak se směje a radostně kope nožkama,“ přiznává Robertova manželka Lucie s tím, že jim doma roste malá zpěvačka.

IMG_8318
Také miluje vodu, docházela k nám domů paní na vaničkování a nyní už chodíme plavat do bazénu. Tatínek se o Natálku umí hezky postarat, přebalovaní musí ještě trochu trénovat, ale jinak vše zvládá na jedničku. Rádi s Natali dělají blbosti a miluje její žvatlání a smích. Je to aktivní tatínek, pokud mu to pracovní povinnosti dovolí, účastní se s námi všech aktivit. Natali má ráda výlety a oblíbila si svoji cestovní postýlku. Zatím nejdál byla 360 kilometrů u dědy na Moravě v Rožnově pod Radhoštěm a napoprvé zvládla cestu autem na jedničku,“ směje se sympatická Lucie.
Jako každé miminko vše co vidí, hned strčí do pusy a nejvíce ji lákají sluchátka a kabely. Natali je hodné miminko, jen se už moc těšíme až bude spát celou noc bez probuzení,“ dodává maminka Lucka.

CD montáž.indd
Vždycky jsem si myslel, že starost o miminko a celkově o děti není nic jednoduchého, ale teď z vlastní zkušenosti můžu potvrdit, že to rozhodně není žádná dovolená. Snažíme se Natali věnovat jak je to jen možné a tak to u nás doma někdy vypadá, jako po zemětřesení. Ale jsem mnohem radši, když se Lucka věnuje na sto procent Natali, než aby pořád něco uklízela a rovnala,“ přiznává Robert N.

Robert N. s osmimesicni dcerou
Obecně musím všem poctivým maminkám vyjádřit můj obdiv a úctu, protože ta v podstatě celodenní starost je neuvěřitelně náročná a musím říci ze svého pohledu, že si nedokážu představit, jak bych to sám mohl vydržet. Kvůli časově noročné práci se o malou starám v podstatě jen zlomek času co Lucka a vlastně si »jen« hrajeme, ale když už to nastane a musím se nějakou delší dobu postarat o Natali sám, tak si říkám, jak to jen ty maminky mohou zvládnout, obzvlášť když jsou na to třeba samy. Ta píle a trpělivost, která je potřeba dětem věnovat, je neuvěřitelně vyčerpávající,“ říká Robert N., který sice zpívání a veřejné vystupování pověsil před lety a hřebík, ale přesto se i nadále jeho písně objevují na deskách. Vloni mu vyšlo raritní vinylové elpíčko Hej pane diskžokej a vinylový singl s Tanjou a nyní k Mezinárodnímu dni dětí zpívá několik písniček na právě vydaném CD Nové písničky pejska a kočičky.

Foto: MG Music


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353