Richard Sacher vám prozradí, co vás čeká

Moderování videí, v nichž na sociálních sítích představoval Čechům hotely, pláže a památky v zahraničních dovolenkových destinacích, se v uplynulých třech letech věnoval novinář, autor deseti knih, zpěvák, moderátor a astrolog Richard Sacher. „Kvůli práci v cestovním ruchu a také z osobních důvodů jsem dočasně omezil umělecké aktivity. To se během letoška změní,“ prozradil hlavní a jediný aktér autorského zájezdového pořadu Večer s astrologem. Ten se uskuteční například na Valentýna, tedy 14. února 2020, v kino klubu v Boru u Tachova.

V žádném případě se nejedná o odbornou astrologickou přednášku. Je to zábavný a zároveň lehce poučný pořad, určený laikům. Nejen ženám, ale i mužům, kteří se chtějí dozvědět něco víc o astrologii a horoskopech. Mohou se těšit na odlehčené povídání o partnerských vztazích podle hvězd, jednotlivých znameních i osobních horoskopech. Publikum si i zasoutěží, vyslechne si předpověď na zbytek roku 2020, bude legrace. Svoje vyprávění prokládám vlastními historkami z astrologické praxe a také interpretací známých hitů od Karla Černocha, Pavla Nováka, Karla Zicha či Elvise Presleyho. Je to zkrátka téměř dvouhodinová one man show, založená na mých letitých zkušenostech ve více profesích,“ řekl Richard Sacher, jenž například v rodném Brně deset let – jednou měsíčně – organizoval a moderoval talk show se známými hosty.

Astrologii se příležitostně věnuji už hodně dlouho. Jsem narozený ve znamení Ryb, tudíž mám i silnou intucii a časté předtuchy. Mojí učitelkou je přední česká astroložka a autorka spousty knih Olga Krumlovská, hodně mě naučila také praxe. Mám výsledky – předpověděl jsem lidem řadu osobních radostí i strastí, bohužel jsem předem odhadl i několik úmrtí. Rozhodně však netvrdím, že jsem nejlepší astrolog v České republice. Jsou tací, kteří se tomuto oboru věnují deset hodin denně a vyučují ho. Můj pořad je hlavně o zábavě, sérii zajímavých informací, historkách a písničkách. Jsem šoumen a chci, aby lidé odcházeli domů odpočatí a pobavení,“ dodal Richard, jenž momentálně pracuje na nových sólových projektech. Ty hodlá veřejnosti postupně představit v průběhu letošního roku.

Foto: Archív Richarda Sachera


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353