Reportérovi Primy se podařil skvělý úlovek, snímek s mistrem boje

Reportér Velkých zpráv na Primě Josef Mádle má snímek, kterým se může chlubit jen málokdo. Vyfotil se s ním totiž Jackie Chan, světoznámý mistr bojového umění, herec a kaskadér. Mádle teď prozradil, jak se mu to povedlo.

IMG-20180705-WA0000

Zavolali mi, jestli bych nepřišel na casting na zahraniční filmovou roli, měl jsem zrovna volný den, tak jsem to zkusil,“ prozradil reportér. Za dva dny mu volali znovu, že o něj do filmu mají zájem a to ještě neměl tušení, s kým slavným se potká. Že to je Jackie Chan, to jsem se dozvěděl až krátce před natáčením. Mám roli přítele hlavní herečky. Ve filmu hraju vysloužilého vojáka, který ve válce přišel o nohu. Byl jsem bez nohy na invalidním vozíku, nohu mi vymažou klíčováním. Jestli budu mít smůlu i ve vztahu, nemůžu prozradit,“ řekl Mádle.

Josef Madle 1

Herec je prý profesionál, který si ani před obyčejnými smrtelníky na nic nehraje. „Na to, že je to hvězda první kategorie, byl moc milý a vůbec se nechoval povýšeně. Přivítal se se mnou, na place vtipkoval. Přesně řekl, co si představuje, několikrát s námi scénu prošel. Je to perfekcionista, jednu scénu jsme točili pět hodin. Byl to pro mě opravdu zážitek,“ směje se primácký reportér.

Foto: TV Prima