Reportér Matěj Rychlý fušuje do řemesla svému tátovi! A byl napaden!

Syna herce Petra Rychlého Matěje známe jako moderátora a reportéra. Každodenně je ve svém pracovním dni přítomen u nejrůznějších případů, a často i těch tragických. Tentokrát skončil na urgentním příjmu sám. Naštěstí se to však obešlo bez zranění. Sympaťák totiž přijal roli v seriálu Modrý kód a podle scénáře měl být napaden.

Musel jsem strávit téměř hodinu v maskérně. To, co vidím v praxi skoro každý den, na mě aplikovali maskéři,“ sdělil nám Matěj. Vlastně jsem hrál sám sebe, mou rolí byl napadený reportér. Takže jsem přišel na natáčení skoro jako normálně denně do své práce, ale musel jsem si nechat udělat ty modřiny, které normálně nenosím. A další rozdíl byl v tom, že jsem se musel naučit scénář, což taky běžně nedělám, protože to, co říkám, když natáčím, se prostě děje přede mnou. A i když jsem za tu epizodní roli moc rád, herecké ambice určitě nemám,“ dozvěděli jsme se dále.

V seriálu Modrý kód už přes tři roky vídáme Matějova bratra Ondřeje, který hraje roli doktora Prokopa Hlinky. S bráchou jsme se na natáčení nepotkali, byl jsem svěřen do rukou Sandry Novákové, ale musím uznat, že by to bylo fakt vtipný, kdyby mě ošetřoval brácha. Tak se třeba někdy potkáme,“ dodal závěrem Matěj.

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353