Regina Rázlová chtěla Krausovi předvést erotickou scénu!

Moderátor Jan Kraus přivítal ve své televizní show herečku Reginu Rázlovou, která si s sebou překvapivě přinesla polštářek. „Já jsem taková zarputilá učitelka, která vždy učila správně sedět studenty, a přišlo mi, že tenhle červený gauč není na sezení dobrý, tak jsem si přinesla tenhle polštářek,“ vysvětlila k pobavení diváků herečka. Moderátor nadhodil, že Regina Rázlová je v podobném pořadu poprvé po velmi dlouhé době a naťukl »její« kauzu související se Skloexportem, která se vlekla patnáct let, a kvůli které strávila dokonce rok ve vězení.


„Stejně jako vy se snažíte zachraňovat naši zemi tím, že se angažujete v boji proti korupci, já jsem se snažila zachraňovat české sklo. A pak se může stát, že jednoho dne zastaví u vašeho domu auto s nějakými pány jako ze Solženicyna, odvezou vás a vy nevíte proč,“ vzpomínala Rázlová. „Co byl ten motiv, že to celé vzniklo?“ vyptával se Kraus. Poté herečka vytáhla dopis, omluvu Ministerstva spravedlnosti ČR za to, že byla ze strany státu nespravedlivě trestně stíhána v kauze Skloexport. „To je takové zadostiučinění za ta celá léta. Teď si můžu na tomhle hadru, na těchto pár řádcích číst, že jsem nic neudělala, že to celé stíhání bylo nezákonné a nedůvodné,“ ukončila to Rázlová. „Myslím, že každý člověk, který prošel takovou zkušeností, je tím poznamenaný. Otázka je, jak se k tomu postavíte. Já jsem šťastná, že můžu zase hrát,“ vyprávěla herečka s tím, že přijala nabídku na hlavní roli v novém filmu Modelky s.r.o.


A Krause zajímalo, jestli to měla ve vězení v něčem snazší než ostatní. „Na to se ve vězení nehraje, jestli je někdo herečka, nebo ne. Pak jsem o tom napsala knihu, o těch mých zážitcích z vězení, protože můj muž to už nemohl poslouchat, jak stále vyprávím všechny ty historky,“ řekla Regina Rázlová. Prozradila, že byla na samotce a že vyšetřovatele viděla za celou dobu jen jednou. „Jak si to vysvětlujete, že jste byla na samotce, to bylo za nějaký kázeňský přestupek?“ chtěl vědět moderátor. „Jeníčku, copak někdy někdo něco vysvětluje?“ smála se Rázlová. „To je tam vše tak vzdáleno racionálnímu uvažování, o které se tady pokoušíte, že to nemá cenu tady rozebírat,“ ujistila ho.


Moderátor Kraus navázal na to, že situace byla pro Reginu Rázlovou o to složitější, že je mediální tváří. „Když zadrželi například vašeho syna v Lichtenštejnsku, informovaly o tom české noviny. Ale že ho za dva týdny pustili s tím, že soudce neshledal další důvod k zadržení, o tom už v Česku nepsali,“ dodal moderátor a změnil téma: „Tak teď už to bude dobré, paní Regino?“ „Teď už jo, teď už jsem si dokonce zahrála erotickou scénu v tom připravovaném filmu, tak to bude vše v pořádku. Jestli chcete, můžu vám tady něco na té sedačce předvést,“ nabídla s nadsázkou v sedmdesátých letech jedna z našich nejkrásnějších hereček.

Podívejte se na Reginu Rázlovou ve Show Jana Krause:

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353